Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt kérdezném, Ti hogy tudtok...

Azt kérdezném, Ti hogy tudtok társaságban élni a cigányokkal? Mert Nekem nagyon nem megy Velük egy légtérben maradni. Nem bírom a cigányokat, nem tudom elfogadni Őket. Kötekednek, ütnek, fenyegetnek meg ilyenek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát mit tegyek, ha a cigány megüt és fenyegetőzik? Visszaüssek Neki? Vagy-elnézést a szóért- szarjam le hogy megütött? Ne törődjek Vele?

2013. máj. 24. 17:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Hulladék az összes. Nem is lehet velük csak hát jól jön az "ingyen" szavazó a politikába meg persze van hova tnni az adót a sok reteknek de nyugi Hitler is volt lesz más aki követni fogja vagy hasonló.
2013. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Am. meg ne legyél beszari én sosem voltam állj ki magadért és nem csesztetnek. Üss vissza, hívja a haverokat akkor hívd te is. Pont erre utaznak, hogy félj ha nem félsz sőt akkor meg vissza nyalt a fagyi. ÉN sokszor ha meglátok egy cigányt és haverokkal vagyok vmi megjegyzést teszek rá vissza se mer szólni. Csak ahogy ők szokták többen a kevesebb ellen. Egy-egy ellen meg nem köt beléd mert beszari az összes.
2013. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Most olvastam végig le ne szard, hogy megütött még szép h üss vissza.
2013. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak azért nem ütöttem vissza Nekik eddig, mert akkor meg jön a közeli rokonság, ami 600 főnél kezdődik és mindegyiknél bicska van... Nyomorékok nem mernek 1-1-be... Minimum 5 az egy ellen jönnek mindegyik bicskával... örüljenek, hogy segélyből élhetnek.... mellette még lopnak is meg zsarolnak is...
2013. máj. 24. 17:27
 5/30 rostas martin válasza:
6%

ilyenkor ugatsz de ha elotted van egy cigany kuss a neved

en 100 boksz meccs folott jarok a terem fele csak cigany pedig franciaban elek es a cigany ugyanugy ki 1 1 ben es nyer tehat kisfaludi ne magyarazd be gyereknek az ami nem igaz

2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
89%

Én se tudok velük élni, szánalmasak.


Kisfaludi Gábor: "de nyugi Hitler is volt lesz más aki követni fogja vagy hasonló."

Remélem így lesz.

2013. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, ez szep volt! XD

Megis kicsit hulyen venne ki magat ha egy BOXMECCSRE is a rokonokkal allna ki!

"Piros sarokban Mike Tyson, kek sarokban Lakatos Elemer es a rokonsag!"

Okor! :P

2013. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bocs, termeszetesen Rostas Martinnak ment az elozo hsz-em.
2013. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nem túl trükkös dolog ez. Ha elmondod neki, hogy hiába hozza a csürhét, később is megtalálod, és hiába ölnek meg, mert jön helyetted az egész jobbos banda...


Nem kötelező visszaütni, elég, ha látja a gyökér, hogy elég volt, és nem árt, ha hallja is. Az ilyen seggeteket szétrúgom, esetleg pár kiosztott, hét és fél napig lángoló sallertől rögtön gyerek lesz belőlük. Nem érdemes arra várni, hogy sokan legyenek, azonnal látniuk kell, hogy teljesen hűlyeőrültelmebetegbaromállat vagy, akkor nagy lesz a barátság később.


Gyúrogatni is jó dolog, jobban vidít a csokinál, és épp ellentétes hatású. Meg úgy azért könnyebben elkerülnek azok a nagypofájú kis cérnaromák, annyi gonddal is kevesebb.

2013. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Kicsit ismerem az érzést, bár még nem verekedtem.

Vannak cigány haverjaim, és azért ismerem őket úhy, ahogy.

Legyen minél több közös ismerősötök, ha van ezzel az ürüggyel már barátkzhatsz velük. Ha barátok lesztek, nem bántanak csak ne csicskulj be mert akkor csicska leszel.Ha üt,üss viszza. Ha nem haver, ne provokáld, hagyd a francba, vagy barátkozz vele.Ne lássák rajtad, hogy félsz. Ha barátok vagytok, akkor ne lógj túl sokat velük mert belevisznek a rosszba:cigi,pilya,fű,drog vagy ávernek... Néha menjetek el focizni, ilyesmi... Majd mindig hozza a helyzet, érezni fogod mikor mi a teendő de ne hagyd magad. azt csináld amit te akarsz!!!

2013. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!