Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az, hogy a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, hogy a legtöbben kamuznak össze-vissza ezen az oldalon és máshol is?

Figyelt kérdés

Sajnos le kellett vonjam a következtetést,hogy semmi értelme semmilyen közösségi szart használni.Az emberek össze-vissza kamuznak,hülyének nézik a másikat és komolyan nem vágom,hogy ez kinek és miért jó?Ennek szerintem nagyon durva társadalomromboló hatása van,mert aki tényleg komolyan állna hozzá bizonyos kérdésekhez,vagy akár egy számára még ismeretlen emberhez,azt is hülyévé teszi.Sajnos egyetlen megoldást látok a probléma megoldására,hogy többet nem használom ezt és az ehhez hasonló egyéb közösségi fórumokat.Ezúton is szeretnék mindenkinek további fantasztikus jó időtöltést kívánni és sok sikert a nagy büdös semmihez!


F


2013. aug. 19. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Röviden,és kultúráltan>

Mert b_lf_szok.

2013. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ámen. Nem fogsz hiányozni.


U.i.: Mindenki magából indul ki! ;)

2013. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem fogok hiányozni és rohadtul nem is érdekel.Meg az sem érdekel,hogy kit mit gondol Rólam.Én tudom milyen vagyok és tudom ,hogy nem kamuztam,próbáltam normális fórumozó lenni,akinek lehetett normális tanácsot adni és nem álarc mögé bújva mindenféle baromságot kiírni és szivatni a másikat.Én 36 éves fejjel kinőttem már réges régen ebből,amúgy sosem voltam ilyen,tehát kinőnöm sem kellett belőle és én még abban nőttem fel,hogy az emberek többsége normális a másikkal,de sajnos manapság ennek pont az ellenkezője terjed és ha ezt vki nem látja,vagy ezt normálisnak véli,úgy gondolom,hogy akkor erre a világra nagyon cudar idők jöttek el!!!
2013. aug. 19. 11:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Kérdező,azt ugye tudod,hogy ide legnagyobb részt 12-13 évesek járnak szórakozni?

Nehogymár ilyen kisgyerekek miatt ilyen drasztikus lépést tegyél.

2013. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"próbáltam normális fórumozó lenni,akinek lehetett normális tanácsot adni és nem álarc mögé bújva mindenféle baromságot kiírni és szivatni a másikat."


Én is mindig így tettem, mégsem picsogok azért, mert mások nem...

2013. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ez a gáz.hogy 10-en évesek játszóterévé váltak a fórumok és full gáz az egész,ezért nincs is értelme fent lenni szinte sehol sem,mert nekem a játék annak idején mást jelentett és nem azt hogy az emberi érzelmekkel szórakozzak.
2013. aug. 19. 12:05
 7/18 A kérdező kommentje:
De egyébként itt is látszik,hogy defektes a világ,mert aki normális lehurrogják,aki meg idióta,kamus barom,el van intézve annyival,hogy hát játszik a Drága.Komolyan,hol élünk emberek?Hahó,ébresztő!!!!! Mi van evvel a világgal?
2013. aug. 19. 12:09
 8/18 anonim ***** válasza:

No offense,de ha a kérdésben elköszöntél,akkor még mit keresel itt?

Vagy te is olyan vagy,akitől fél óra alatt lehet elköszönni a kapuban?

2013. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kocka el van vetve! Viszlát..
2013. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"hogy az emberi érzelmekkel szórakozzak."


Emberi érzelmekkel? Itt?! Pill, elmegyek sírni, mert valaki cúúúnyát írt nekem egy anonim oldalon...:'(

2013. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!