Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az embertí...

Mit gondoltok erről az embertípusról?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, aki nagyon furcsa számomra. Nem használ semmiféle dezodort, de ha van lehetősége, napjában többször is megfürdik, kizárólag természetes alapanyagokból készült szappannal, ha ez nincs, csak vízzel. Soha nem használt még parfümöt, mert azt mondja, utálja, ha bármivel összekeni a bőrét, ide értve a testápolót, vagy az orvos által írt kenőcsöket is. Nem fésülködik, a haját és a szakállát addig növeszti, amíg kényelmetlen nem lesz, akkor levágja az egészet, és kezdi elölről. Nem érdekli a divat, ami méretben jó rá, és nem feltűnő a színe, az jöhet. Semmiből nem vesz újat, amíg a régit meg lehet csinálni: megfoltozott nadrág, celluxszal összeragasztott telefon, szinte minden holmija ezer éves, de ha mégis újat vesz, akkor a legmodernebbet. Tényleg csak annyi érdekelne, hogy mit gondoltok. Barátkoznátok, járnátok vele, furabogárnak tartanátok, kerülnétek, stb.
2013. aug. 21. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Nem járnák vele,nekem túl igénytelen
2013. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leeet the sunshine, leeet the sunshine, leet the sunshine in....
2013. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az a srác?
2013. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, és nem is leszek ilyen :)
2013. aug. 21. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én haverkodnék vele, nagyon-nagyon szimpatikus csávó.
2013. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egyszerű embernek tűnik, középkori életstílussal, de legalább nem mérgezi magát korunk pacsuláival. Egyébként a haverja lennék, nincs ebben semmi rossz. Az is lehet, hogy ő csinálja jól. Meg tuti, hogy ha talál nőt, az őt magáért fogja szeretni, nem a pénzéért/külsejéért :D
2013. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös, nem koszos, akkor haverkodnék vele.

Nagy arc lehet. :)

2013. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ismerek ilyet, de az elég tapló, szóval inkább hanyagolnám, nekem ez már elég nagy igénytelenség.
2013. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!