Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a páwákról...

Mi a véleményetek a páwákról és a rockerekről?

Figyelt kérdés
Mi abban a jó ha páwa vagy? A rockereket mindig ilyen üvöltős szar hallgatóknak hívják. Rocker zenészekről meg annyit hogy nem apuci pénzéből lettek híresek hanem a tehetségüktől. A páwák mit tesznek otthon facebookoznak és ask.fm-eznek na meg ha nem vagy az akkor meg lenéznek és a csajoknak se tetszel ha nem vagy "Swag" Tudum hogy összeférhetetlen a 2 stílus vagy irányzék de, a rockerek lassan kihalnak és a páwák meg szaporodnak. Ez így nem jó. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? [link] Ez möst menő akarna lenni?
2013. aug. 22. 16:17
1 2
 11/17 Nayal ***** válasza:
Utolsó: Nem menőzés miatt öltözünk feketébe. Mennyi tudatlan...
2013. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mióta az eszem tudom, én is rockot hallgatok, meg punk zenét is. Mind kettőt szeretem, voltak időszakaim mikor a feketében éreztem jól magam, de nem azért mert menő... Imádom a szineket, és nem vágyom már a csak feketére, meg láncokra. A munkám miatt meg sem tehetném többnyire. Nem öltözködés fügő, hogy ki a rocker, meg ki a normális, egyik véglet sem jó, ha rocker vagy, bármilyen ruhában az maradsz...\m/
2013. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én rockernek tartom magam, de abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy egyenmálhászsákot, egyenkoncertet, egyenhajat írt. Én nekem az a bajom első sorbana páwákkal, hogy nem érzem, magam köztük biztonságban. Ez lehet, hogy hülyén hangzik, de a nyaralónk közelében van a Balaton Sound, és esküszöm félek odamenni. Rockereket szívesebben szólítok meg az utcán, ha valamit meg akarok például kérdezni.
2014. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hát pedig a rockerek sokszor félelmetesebben hatnak a laikosuknak a nagy acélbetkósban

a páwák meg többnyire ilyen kis nyeszlett majmok, semmi férfiasság nincs bennük

2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok, legalábbis zenei ízlésben, de nem öltözködöm úgy. Ezért bennük bízom. Az meg mindegy, milyen nyeszlettek a páwák, ha ők maguk a világ urainak hiszik magukat beb*szva. Komolyan, egyszer voltam ott, be sem mentem a fesztiválra, de minősíthetetlenek voltak, közönségesek. Igen, tudom, hogy ez egy alkalom volt a sok közül, de nekem is voltak osztálytársaim, ismerőseim, másoknál is ezt látom. Mint nő, azt gondolom, hogy páwáktól sokkal gyakrabban kapok idióta, tiszteletlen beszólást.
2014. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok, és furcsa lesz, amit írok, de engem nem zavarnak a páwák, és kifejezetten rossznak tartom, hogy egymás zenei stílusát elítéljük. Mit zavar minket, hogy vannak-e páwák? de lehet, hogy nekem szerencsém volt, mert engem sosem néztek ki sehonnan ilyesmi miatt, lehet, hogy ezért gondolkodom így. De azt vettem észre, hogy a páwák, ha beszólnak a rockereknek, bár élőben ilyet sem láttam, csak a neten, akkor pont az a bajuk, hogy mi rockerek folyton szidjuk őket. Most mért baj az, ha vannak? A rockerek kihalni amúgy nem fognak, és mindig jön aktuális trend mellé. A '70-es években is ott volt mellé az ABBA meg hasonlók. Most ez van.
2015. márc. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"hát pedig a rockerek sokszor félelmetesebben hatnak a laikosuknak a nagy acélbetkósban "


Lehet, a válaszoló nem volt laikus. :)

2015. márc. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!