Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Mi a véleményetek a rockerekről, punkokról?

Figyelt kérdés
bőven fejtsd ki a véleményed légyszi(Kort,nemet !!!)

2013. márc. 31. 04:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
voltam punk. kinőttem. 21/f
2013. márc. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
semmi 123/ufo
2013. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,úgy érzem direkt írtad rosszul.Iszonyatosan vicces voltál.Az eslőnek viszont köszönöm. :) Nem is tudtam,hogy ezt kinövik.
2013. márc. 31. 10:18
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A rockereket szeretem, mert én is az vagyok :) A punkokat kevésbé, legalábbis egy részüket, mert lusták, nem hajlandóak dolgozni, csak tarhálnak.

Egyébként aki komolyan gondolja, az nem növi ki, legfeljebb konszolidálódik a megjelenése ;)

2013. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban sok metált hallgattam (Slayer, Metallica, Anthrax, Megadeth, Cannibal Corpse, Devil's Whorehouse, Pantera, Ragnarok, Akela, Moby Dick...), de sose éreztem szükségét, hogy hosszú hajam legyen vagy bőrdzsekit hordjak. Sok a poser, akit csak a megjelenés érdekel, meg ilyenek. Egyébként voltam múltkor valami koncerten de józanon nem tud megfogni a hangulat, a sok hosszúhajú srác meg rövidhajú lány, a vén motoros papák a nagy sörhasukkal (ez inkább a tömegben zavaró amikor nem tudod elkerülni hogy ne lapítsanak össze...).

Nah, szóval, igazán sok bajom nincs velük, csak fölöslegesnek tartom a megjelenésre fordított rengeteg energiát.

A punkokkal még nem találkoztam, de annyira nem tűnnek szimpatikusnak, persze lehet meg tudnék inni velük egy palack kannásbort, meg a zenéiket is meghallgatom, de nem követendő példa az életük.

2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kimaradt: 19, f.
2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

rockereket bírom:)én is az vagyok:D jó arcok,sokkal barátságosabbak mint a disckokban nyomuló hülye ribancok és menő páva fiúcskák..

nem beszélve arról jó a zenéjük:DD

punkokat nem szívlelem..egyszer egy koncerten a csávó haja megszúrt..azt hittem agyfaszt kapok:D

sokkal agresszívabbak,és jobban produkálják magukat..és nem feltétlen kell legyen egy kis szeszko az arcukba..

illetve,lehet én voltam csak olyan közegbe, de szívesen vegyülnek a skinheadekkel..akikről inkább nem mondok semmit...

2013. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 problem3girl ***** válasza:
100%

ROCKEREK:nagyon bírom őket .Jó ez a stílus és én nagyon bírom az ilyen stílusú haverjaimat.

PUNKOK:sok haverom punk.Nekem tetszik.Én is az voltam de már kezdem kinőni.De attól még a haverjaim maradnak.Velük legalább mindig elmehetek koncertre.Csak szólok nekik hogy :jössz velem koncertre? erre ő:hülye vagy?NANÁ.

Ha az ember jobban megismeri őket akkor talán meg is szereti.Az a legjobb ha részegek a tarajosak ,csak röhögök :D. 16/L.

2013. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

"Egyébként aki komolyan gondolja, az nem növi ki, legfeljebb konszolidálódik a megjelenése ;)"


Na, hát én ezt a külsőséges hülyeséget nőttem ki. 18 éves koromra feltettem magamnak a kérdést, hogy miért akarok én szendvicsember lenne? miért akarom a kedves zenekaraim logóját a pólómon hordani? attól leszek valaki, hogy a világ tudtára adom, hogy én ismerem a Pistolst, a Stranglerst, az X-Ray Spexet? (na persze, én nem Green Dayt meg Sum41-t, Blink 182-t értem a punk alatt).

2013. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én is rocker vagyok.:) Nagyon bírom a punkokat,kivéve a skinheadoktat.Köszönöm a válaszokat.:)
2013. márc. 31. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!