Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a rockerekrő...

LiNorina kérdése:

Mi a véleményetek a rockerekről? Kortól függetlenül.

Figyelt kérdés
Nem rockerek véleményére vagyok kíváncsi:) Mit gondoltok egy rocker lányról/fiúról, az öltözködését/stílusát tekintve?

2013. jún. 25. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igazából semmi mást, mint egy átlagosan öltözködő emberről, de jobbak, mint egy plázapcsa/páwa.
2013. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudnám megmondani, mert rocker és rocker között is van kbség. A láthatóan mű, divatozó és/vagy piás, drogos, mkinek beszólogató típust megvetem. De azokat nagyon csípem, akiknek tényleges életérzés van a külcsín mögött, mert vagányak :).
2013. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Es mit takar a ,,vagany" jelzo?:)
2013. jún. 25. 14:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egészséges keretek között öntörvényűek, nem követik az idióta divatokat meg a társadalmi elvárásoknak az értelmetlenebb fajtáját, nem a trendiség határozza meg az életüket, életrevalóbbak.
2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem a ruhájától lesz rocker valaki...
2013. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rólam aztán meg nem mondanád, hogy rocker vagyok, imádok szépen, nőiesen öltözködni (nem a divat szerint, hanem ami nekem tetszik!), nagyon ritkán hordok feketét, mégis 90 %-ban régi rock- és metal zenét hallgatok. A véleményem az, hogy tök fölösleges a külvilágnak mutatni a zenei ízlésed, de ha jól esik, hát rajta.
2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
47%
Én is "rocker" vagyok de nem öltözködöm úgy mint egy rocker. Imádom a rockot,mindig hallgatom,de nem drogozok,olyan vagyok mint mindenki más,egészséges.
2013. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
a fiúk rosszfiúsak, bejön, de nem tetszenek azok a tipikus rockerek. (hosszú zsiros haj, szakadt nadrág)
2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt az az elme-beteg aki kitalálta hogy a rocker fiúknak hosszú zsíros haja van????

Énnekem is hosszú a hajam,és van oylan nap is hogy 2-szer mosom,mert öszeragad... Én ápolom is,nem csak azért horom mert fú de menű,mert ez tetszik! Régi Bandás rockereknek,és nem bandásoknak voltak ízléseik!De a sok mostani... Mintha emóba akarna átmenni a rockerség,mert sok divatrocker páwa f* sz ezt csinálja....

2013. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nayal ***** válasza:
Utolsó: Kétlem, hogy ez lenne de Te tudod. Szeretem a rockereket, értelmesebb az átlagja mint a tucatemberek vagy a többi stílus képviselői. Öltözködésük tetszik, stílusuk tetszik de hát ez általánosítás. Vannak köztünk rosszak, vannak akik a testvéreinket ugyanúgy szidják mint az ellenségeinket de vannak akik toleránsak, és mindent elfogadnak amit ez a világ rájuk zúdít. Értem itt a más stílusok képviselőit ne adj isten olyan zenének nevezett borzadályokat amiket manapság hallgat a köznép.
2013. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!