Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézhetnék ki idősebbnek?

Hogy nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,de 16-nak néznek általában. Ez a 11 év,majd jól jön 40 éves koromban, de most hátrány. Amikor a kislányommal sétálok,már többször előfordult,hogy idősek leköptek és azt mondták,hogy az ilyen prostik teszik tönkre az országot,mint én, mert tinédzserként szülök, aztán meg segélyből akarok élni. Nem hiszik el,hogy 27 vagyok. A rendőrök is már kétszer vissza akartak vinni az iskolába,mert azt hitték megszöktem, hisz amúgy is fiatalnak nézek ki,meg a lányom cuccait hátizsákban cipeltem. Valami ötlet? Öltözködési és sminktipp is jöhet, csak nem akartam két kategóriába is rakni a kérdést! Amúgy alacsony vagyok,kicsit teltebb, homokóra alkat, a hajam már sötétre van festve,mert azt mondták ez öregít.
2012. máj. 23. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám. A rossz hír az, hogy ez genetika és nincs olyan módszer, amivel éveket öregedhetnél vizuálisan. Persze néhány frizurával, öltözékkel és sminkkel idősebbnek nézhetsz ki, de könnyen beleeshetsz abba a hibába, hogy a sminkeléssel csak egy k.rvás kamasznak néznek, ami talán még rosszabb is.

Én azt mondom, hogy ne problémázz ezen, mert lényegi változást nem tudsz (tudunk) elérni. Te ilyen vagy, és kész. Az meg kit érdekel, hogy vadidegenek mit gondolnak?

2012. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is 10 évvel fiatalabbnak nézek ki. 25 éves vagyok sokan 16 nak néznek cigit meg piát is néha nem akarják nekem kiadni. Amint felmutatom a személyimet egyből elnézést kérnek ezért, de ez engem is zavar. Nekem fekete hajam van, öltözködésileg is olyan ruhákat hordok ami azért kicsit öregít tehát nem a legdivatosabb holmikban járok.
2012. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Kép?
2012. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jóval fiatalabbnak néznek 22 éves leszek nemsokára, és ilyen 15, 16-nak néznek. Az a rossz hogy mivel ennyinek nézek ki ezért nem tisztelnek úgy az emberek,nem vesznek komolyan, mert tininek néznek. Munkahelyemen is ( eladó) vagyok múltkor egy 30-35 éves nő kislánynak nevezett. Mondta a lányának add oda az eladó kislánynak amiket veszünk...
2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De volt olyan is aki azt mondta 14 :O .Mondom neeeee most komolyan ennyinek néznek???Amúgy én ennek nagyon örülök, igazából az arcom miatt néznek ennyinek, mert ez tényleg nagyon jó dolog, de közben hogy amit írtam is hogy vesznek komolyan se a véleményemet se semmit evégett marhára idegesítő:@
2012. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barna színt részesítsd előnyben, kéket kerüld, az fiatalít. Anyukádtól kérj kölcsön pár ruhát.
2012. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Az öregek, akik leköpnek, azok nem gondolnak arra, hogy ha fiatalnak is nézel ki, akár a húgoddal is mehetnél? A rendőrnek meg meg lehet mondani, hogy itt a szem. ig. Egyébként meg lehetsz fősulis, lyukasórás, ilyet még nem hallottam, hogy rendőr vigyen be valakit iskolába.


Az öltözködés, ami öregíthet, de szerintem mulassál jót magadban, amikor közlöd, hogy hány éves vagy és senkinek semmi köze hozzá egyébként.

2012. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
képet lehet kérni? Lány vagyok, és érdekel milyen lehet az, hogy 27 évesen 16-nak néznek :))
2012. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A rendőrök is már kétszer vissza akartak vinni az iskolába,mert azt hitték megszöktem, "


Ez vicces :D


Hát sminkelj, a 14 éves lányok is azt csinálják h 20-nak nézzenek ki.

Azt nem tudom, hogyan, mert fiú vagyok de sztem bármilyen erősebb smink kicsit öregít. Meg hát, hordj magassarkút, több nem jut eszembe sajnos :/

2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
füstös smink a szem körül
2012. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!