Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek...

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek? Vagy legalább annyinak, amennyi valójában vagyok?

Figyelt kérdés
Nos, 19 múltam, de mindig fiatalabbnak mondanak, és én is úgy látom magam. Szerintem nincs nagy gond sem az arcommal, sem az alakommal, de hogyan tudnám felvértezni magam valami "nőiesebb" kisugárzással meg ilyesmi?
2012. júl. 21. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele hogy mások mennyi idősnek néznek. oké hogy te is fiatalabbnak látod magad de ha te így jól érzed magad akkor szerintem ne foglalkozz a dologgal komolyabban.
2012. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a célod, miért akarsz idősebbnek látszani?
2012. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem érzi magát így jól, ha változtatni akar...
2012. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nézőpont kérdése: nem te nézel ki fiatalabbnak a korodnál, hanem mások néznek ki idősebbnek :-)


pl.: melóban a kóreaiaknak nem lehet megállapítani kinézetre a korukat: kb 8 évet letagadhatna mindegyik


- amúgy meg: kezdj el piálni, éjjelezni, dohányozni, zülleni, s egy év alatt többet öregszel külsőleg..:)

2012. júl. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem dohányzom, iszom, bulizni se nagyon járok, szóval ezek kilőve :)

Amiatt zavar, hogy mindenki olyan "kis bájosnak" gondol, mint egy kislányt.

2012. júl. 22. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:

én decben leszek 19 de 16nak se néztek nagyon:D a nőies elegánsabb ruhák(egybe ruhák,szoknyák) és a letisztult stílus "öregít".

sminkben is csak a minimális mennyiséget hazsnálok így azzal nem tudom magam idősebbnek mutatni.viszont az elegánsabb kontyok szintén előnyösek.

2012. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn 22éves vagyok,van ugy,h a személyimet elkérik mikor alkoholt veszek,mert 16-17évesnek néznek,rosszul esik,de nézem a jo oldalát,majd pár év mulva milyen jo lesz mikor 30évesen 24-25nek fognak nézni,az ember ugyis több időig öreg mint fiatal:)
2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbben arra gyúrnak, hogy egy bájos kislánynak látsszanak, az az ideális állapot. Teneked miért baj ez?
2012. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fesd be a hajad koromfeketére vagy hidrogénszőkére, szoliba kozmáld olda magad, és meg is volnál...fujj...

miért akarsz öregebbnek kinézni?

2012. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a fekete haj tényleg öregít meg mondjuk kicsit barnább bőr, több ékszer, több fekete szemfesték( szemceruza, spirál, tus , füstös szemek...stb.) de egyébként énis ismerek olyat akinek egyszerűen olyan az arcformája hogy fiatalabbnak néz ki, de gondolj bele a jó oldalába is, hogy évek múlva amikor már fiatalabbnak akarsz kinézni lesz egy kis előnyöd.:))
2012. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!