Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen betegségem van, lesznek...

Ilyen betegségem van, lesznek valaha barátaim? (+videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=D1O1Q9PKrdk


Nagyon nehéz így barátkoznom én önmagamat adnom, mert mindenki olyan furán néz rám.

De én nem igazán tehetek róla.


És nagyon rossz érzés sajnos .


Na mindegy.


Van barátnőm, bármennyire is meglepő. És nagyon csinos barátnőm van, de attól függetlenül olyan magányosnak érzem magam :(


2013. júl. 24. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk egyedül...Becsüljük meg, akik körülöttünk vannak. Előbb-utóbb barátságban leszünk az egész világgal.
2013. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének barátaid?Én nem ez szerint válogatom a barátaimat.Ha valaki szimpatikusnak tart akkor nem azt fogja nézni hogy,*ilyen betegséged van.Fel a fejjel.
2013. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valahol szerencsés vagy, könnyebben tudod megszűrni az embereket. Nekem nem kéne olyan "barát", aki egy betegség miatt már nem lenne a barátom.
2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha van egy csinos barátnőd, akkor miért aggódsz? A barátok nem azt nézik, hogy hogy nézel ki, hanem azt, hogy milyen ember vagy. Nyilván először mindenki furán fog nézni, mert szokatlan a mimikád nekik, ez egy természetes reakció. Ettől még ugyanúgy el fognak fogadni, ha megismernek. Esetleg ha kezd kínos lenni a szitu, meséld el, hogy mi a bajod, mert szerintem sokan nem merik megkérdezni, mert félnek, hogy neked rosszul esne.
2013. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legalább így tudod kik az igaz barátaid. nekem rengeteg barátom volt, de mikor nehézségeim voltak, akkor hirtelen mind elhagyott.
2013. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
lesznek, ne aggódj :)
2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen bénulásom volt 1-2 éve... 1 hétig tartott majd szép lassan visszatért az élet a fél arcomba :S
2013. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem is tudnak rajtad segiteni? Ez már végleges nálad? Nekem is volt ilyen kisebb koromban,de aztán elmúlt,emlékszem,h kellett járnom gyakorlatokra és otthon is sokáig kellett még csinálnom. Amúgy nem ezen múlik a barátság.
2013. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Velem soha nem foglalkoztak az orvosok, azt mondták mindig hogy várjak , most is várok a műtétemre már több mint 2 éve várok.


az orvost nem tudjuk elérni, nem veszi fel a telefont, 100- meg 100 emailt írok egyre se kapok választ..


nagyon elszomorító.

2013. júl. 24. 23:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha téged ey ennyire elkeserit,akkor tegyél ellene,legalább annyiban,h elmész egy másik orvoshoz. Nincs mire várni,ha eddig nem jelentkezett,nem is fog. Tegyél lépéseket,lehet,h rövid időn belül helyre is hozná egy másik orvos és a sok gyakorlás. De megint csak azt mondom,h nem ezen múlik a barátság,inkább az önbecsülésed miatt,m az úgy látom nagyon nincs. Hajrá!
2013. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!