Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igazi barátok nem oltogatjá...

Az igazi barátok nem oltogatják a másikat, és nézik le, azért amit szeret ugye?

Figyelt kérdés

Haverom folyton leolt, hogy milyen zenét hallgatok. Vagy valami, bármi ami neki nem tetszik, azt megmondja, hogy "jajj, tiszta hülyeség, minek?" Megkérdezem valamiről, hogy nem-e akar, akkor jön a "Mindig ilyen hülyeségeket találsz ki!"

Amúgy nem csak engem olt le, mindenkinek megmondja kb ami nem tetszik neki, csak azért a barátságban van olyasmi, hogy a másik, még ha nem is 100%ban olyan mint mi, nem kell cikizni érte nem?



2013. aug. 24. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Azért élnek hogy másokat lehúzzanak, így magukat jobbnak érezhetik, mert valójában önmagukkal van bajuk, csak egyszerűbb a másikat rosszabbnak beállítani.
2013. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?Én nem barátkoznék ilyennel egy idő után mérges leszel rá nagyon.
2013. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 évesek, már elég nagyok, de néha olyan gyerekes megnyilvánulásai vannak.
2013. aug. 24. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen "barátom" néha iszonyatosan fel tud idegesíteni,de sajnos nem lakik más a közelben,akivel tudnék erre-arra menni. Ha van más,ne barátkozz vele...
2013. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi folyton oltogatjuk egymást a barátaimmal, még sincs belőle baj.
2013. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől függetlenül lehet igazi barát.

Vannak például olyan típusú emberek, akiknek mondasz valamit, hogy például menjen el veled XY koncertjére. Elkezd i forgatni a szemét, hogy ő nem szereti, meg nem érdekli, de aztán a végén mégis elmegy veled, tök jól érzi magát, aztán nagy kegyesen megjegyzi, hogy "Na jó, annyira nem volt rossz...". Én ezen csak mosolyogni szoktam :)

Ha a haverod nem csak akkor van melletted, amikor haszna származik belőle, jól érzed magad, hanem akkor is, amikor nagy bajban vagy, segítségre és támaszra van szükséged, akkor tök mindegy, hogy milyen rigolyái vannak, elmondhatod róla, hogy a barátod.

21/L

2013. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy mit mond hanem hogy hogy mondja. Én és a legjobb barátom is szoktunk ilyeneket mondani, de mind2-en tudjuk hogy csak viccből. Aztán jön rá a durvább vicc, de ettől még sohasem vesztünk össze. Mind2-en tudjuk hogy a másik nem gondolja komolyan és elfogadjuk a másikat olyannak amilyen.
2013. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátommal mi is osztjuk egymást, főleg én őt. :D Amúgy fordítva is szokott lenni, összeveszünk néha, akkor napokig nem írok neki, vagy felszínesen beszélünk. Egyszer csak hív vagy ír utána vagy fordítva. :D Megszoktam már, de én is rosszul érzem magam, ha már két napig nem beszélünk. Ez csak a barátság jele :D üsd fejbe, hogy ne legyél barom, hanem gyere ide-oda. Egyből észbe kap :P
2013. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak viccel, akkor nézd el neki, de ha komolyan bunkó, akkor szóljál neki, talán ő észre se veszi magát.
2013. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!