Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lakik egy 30 éves pasi...

Miért lakik egy 30 éves pasi még mindig a szüleivel? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
De dolgozik!

2013. júl. 21. 09:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Keres annyit, hogy önálló életet tudjon élni?
2013. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Sok férfinek jobb érzés a munkából haza menni a tisztaságba, és hogy van kaja, tiszta, vasalt ruha. Mindegy az, hogy hány éves az a férfi.
2013. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Szia


Én is 22 éves vagyok, dolgozok ,jól keresek. Mégis anyámmal kell éljek aki sajnos özvegy így ő sincs egyedül és tudok neki segíteni ,ha kell. Én jelenleg lakásra gyűjtök amit sajnos albérletben nehéz lenne ,hiszen 30az albérlet+20 a rezsi +magamra is kell költsek bizonyos szinten. Így ,hogy itthon lakom majdnem 100ezret félre tudok tenni minden hónapban. Ilyen tempóval pedig 1-2 éven belűl megveszem az első lakásomat amibe beköltözhetek vagy akár ki is adhatom albérletbe.


Persze lehet neki egyszerűen csak kényelem/lustaság az oka ,hogy otthon lakik.

2013. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Jaj, nem feltétlen azért, hogy gyűjtsön. Akkor utána meg veri a melét, hogy ő is tudott venni saját házat mással ellentétben? Csakhogy lehet más ugyanúgy keres, de ő külön életet élve albérletet fizetett. Szóval vagy y generációs, vagy kényelemből, az ilyenek még csajozni is otthonról járnak el, utána meg szépen hazamennek a jó meleg otthonba. nem felttélen jó ez amúgy.
2013. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
én ismerek olyat aki 3erübb h az anyjuk föz5 év otthon lakik.lustak,egysz,nem kell alberletre költeni.
2013. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Mi párom anyukájánál lakunk, 30 éves, dolgozik. Kettőnk pénzéből max. egy kicsi albérletre futná, így viszont egy hatalmas családi házban élünk, jó nagy udvarral, ahol termelni is tudunk. Így sokkal jobban megéri + jól kijövünk anyukájával + a család többi részével is (egy telken élünk az anyukája testvérének a családjával). Illetve van egy kutyusunk is, akit még egyetemista korában fogadott örökbe, ő a gazdája - őt sem tudnánk magunkkal vinni, márpedig se a kutyus, sem mi nem viselnénk jól az elválást :)
2013. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert nem vágnak senkihez lakást, hogy tessék most már külön élni....
2013. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell hozzávágni, de lehet albit fizetni. Nem feltétlen jó ez a gesztus a szülőktől, mert sok azért kihasználja utána, hogy bezzeg itt laktatok, stb stb.
2013. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

"mert sok azért kihasználja utána, hogy bezzeg itt laktatok, stb stb."


Léteznek még normális szülők is, akik anélkül hagyják a gyerekeiket felnőttként is otthon lakni, hogy 1) rájuk telepednének; 2) később felemlegetnék nekik, hogy segítettek!

Ez miért fáj neked?

2013. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
77%
Sok oka lehet,de szerintem nem egészséges egy idő után.Ideig óráig ok a dolog szerintem.Én biztos nem lknék anyámmal úgy hogy a barátnőm is ott lakik.Szerintem nagyon nem egészséges egy idő után.
2013. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!