Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám még egy gyereket akar,...

Anyám még egy gyereket akar, de ennek a szegény gyereknek mégis milyen jövője lehetne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Anyám egy gyereket szeretne.Vagyunk most 3-an lányok.Anyámnak van egy pasija,akinek még nincs gyereke és nagyon szeretne egyet,és tudom jól,hogyha anyámnál,ha pasi van a dologban,NAGYON könnyen befolyásolható.A pasija 32 éves,ő pedig 35.Nem tudom,hogy ti,hogy vagytok vele,de szerintem a gyerek,hogyha felnő és 12 évesen az osztálytársai csúfolni fogják,hogy milyen öregek a szülei.Legalábbis szerintem.Meg még van pár kifogásom az ellen,hogy gyerekük legyen,mint pl:hogy hónaponta anyám és a pasija legalább 3szor 4szer összevesznek és nem hiszem,hogy a sok veszekedés jót tenne a gyereknek.És mi lesz,ha megszülteik?Folyton venni kell a pelenkát,játékokat,babaágyat,járókát..stb..Csakhogy tudjátok,anyám két helyen is dolgozik,még sincs elég pénzünk,mindig kajára jut csak.Én nem akarok egy újjabb kistesót,de azért gondoljatok bele,hogy milyen lehetne ennek a gyereknek az élete,ha megszületik.

(azt kihagytam,hogy mielőtt összejött ezzel a pasival,azt mondta:"Isten ments,hogy még egy gyerekem legyen"



2013. aug. 7. 21:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha ez az egész csak kamu lenne,de sajnos nem így van.Nagyon félek ettől az egésztől.
2013. aug. 7. 21:35
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak a felnőttekre tartozik ,nem te hozod meg helyettük a döntést ,nem igazán van beleszólásod. Egyébként anyudék még egyáltalán nem idősek a gyerekvállaláshoz ;) ! Legyen az ő problémájuk ,hogyan oldják meg az életüket ,hogyan osztják be a pénzt . Anyud gondolom csak nem annyira meggondolatlan ,hogy gyereket vállalna ,ha akkora gubancok lennének akár a párkapcsolatát,akár az anyagiakat illetően ...
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha szülni akar, akkor szül. 35 évesen még nem olyan öreg hozzá amúgy.
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon durva, hogy még meg sem született a gyerek, de te máris féltékeny vagy rá! -.- Csúfolni fogják az osztálytársai, amiért öregek a szülei, meg venni kell neki a pelenkát. . . te jó ég. Szerintem szégyeld magad.
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Engem anyu 35 évesen szült soha nem csúfoltak miatta. Nem is értem miért kellene?
2013. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Egy gyerekkel sem lehet megfogni egy pasit, 35 évesen anyukád tudhatná:D
2013. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát persze..Anyám is tényleg nagyon megoldotta amikor lelki problémáim voltak..bedugott egy pszichológushoz,aztán,Viszlát kislányom,majd a pszichiáter megoldja a gondot helyettem.

Nem akarom,hogy ez a gyerek azt élje át amit én.Kiskoromba anyámék nagyon sokat veszekedtek apámmal.És szó sincs féltékenységről.

2013. aug. 7. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Baromság még egy gyerek csak azért, hogy a pasi is örüljön. Nősüljön meg, vegyen el egy olyan nőt, akinek még nincs, vagy esetleg van egy gyereke és tegyen alája még egyet. Már látom a jövőjét anyádnak: meglesz a gyerek, pasi elunja és odéb áll. Anyád meg kinlódik,dolgozni a gyerektől nem tud, esetleg még a tartásdíjért is pereskednie kell. Ott fog nyivákolni a nagy szegénységben, közben a ti életeteket is megkeseríti.

Anyád nem normális, ha szül!

2013. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
odébb
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

kamu


hány éves vagy?

2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!