Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kiemelkedni a...

Hogyan tudok kiemelkedni a tömegből? 21f

Figyelt kérdés
arról van szó hogy jobb akarok lenni a haverjaimtól,jóformán mindenben!!!megvan rá pár nyomós okom miért akarok,de azt nem fejtem ki!!jobb akarok lenni tőlük,hogy lássam rajtuk az irigységet hogy én is fel tudok emelkedni!!!

2013. aug. 31. 22:09
1 2
 1/15 Váci Fegyház ***** válasza:
Menj el velük gázálarcban/símaszkban diszkóba.
2013. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*!jobb akarok lenni tőlük,hogy lássam rajtuk az irigységet hogy én is fel tudok emelkedni!!!


Mindaddig mig igy gondolkozol, igy beszélsz, ott fogsz maradni vagy még lejjebb leszel mint ahol most vagy.

2013. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom,de el sem hiszitek hogy mennyire kihasznaljak a josagomat!!meg lenéznek,jóformánn hülyének néznke,hogy na ott van az a...
2013. aug. 31. 22:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És 21 éves fejjel még nem jöttél rá, hogy az, amitől jobb lehetsz akármiben is, az a következő 3 dolog: tanulás, szorgalom, gyakorlás? Iskolában mit tanítottak neked?

Ha csak álmodozol arról, hogy jobb leszel bármiben is, akkor soha nem fog megtörténni. Úgyhogy most menj, és kezdj el szorgalmasan valamit tanulni, és gyakorold sokat.

2013. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3 Igen rossz az indittatásod.


Nem szeretetből élsz, hanem irigységből,gyűlöletből és keserűségből.


Nem jó az indittatásod, hanem a gonosz forrása.


Ha szeretetből élnél teljesen más lenne az életed.

2013. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4 vagyok, különben kik ezek neked, hogy ennyire meg kell nekik mutatni a tutit?? Már attól jobb leszel, ha lesz*rod, milyen kicsinyesek és gyermeteg a világuk. Nem felülemelkedni kell rajtuk, hanem túllépni rajtuk, és keresni más társaságot, olyat, akibe értelem is szorult.
2013. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretetből élnél nem érdekelne, hogy más mit tesz, az érdekelne, hogy te mit teszel.Érted? Te, és nem a többiek.

Akkor ha igy tennél pontosan tudnád, hogy te a maximumot kihoztad a magad oldalárol pozitivan, a másik cselekedetéért ő fizet.


Olyan negativ dolgok vannak benned, amiből egyetlen egy is elég bőségesen, de 4 db és ilyen. Nem is értem mivel és hogy tudtad ezt igy összeszedni.ill. van sejtésem.

2013. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
emberek nagyon köszönöm a válszokta :)) ez nagyon megfogott most!!qurvára igazatok van!!csak tudjátok nagyon empatikus,és segitőkész vagyok,de viszonzást sosem kapok!!!!
2013. aug. 31. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:
8 Azért nem kapsz vissza, mert neg. az indittatásod.
2013. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem ez nem igaz mert eddig nem volt negativ,hanem mindezek után van ez az érzés'''
2013. aug. 31. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!