Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a magyarok anyagi helyzete a legtöbbeknek, mégis a fiatal lányok nem tágítanak az ügyben, hogy gazdag pasit vadásszanak ki a tömegből?

Figyelt kérdés

Persze ez nem méri fel az anyagi helyzetet, legfőképpen nem 400 valahány ember véleménye nem, de azért látszik, hogy csak nagyon kevesen tehetik meg (vagy nem akarnak), hogy elmenjenek valahová nyaralni. Mégis a legtöbb lány elvárja a pasijától, hogy gyakran vigye el nyaralni vagy télen sielni? Ők miért nem hajlandóak alkalmazkodni a megváltozott gazdasági helyzethez és miért nem inkább a takarékosságra törekednek? Persze van kivétel, de egyre kevesebb lány hajlandó ez ügyben kompromisszumokat kötni és csak hajtja a magáét, hogy vagy kiszolgálsz vagy lelépek. Sajnos nagyon, rettentő sok ilyen lányt ismerek tizen és huszonévesek közül a környezetemben.


Hol tervezed a nyaralást?

Külföldön (8%)


Magyarországon (23%)


Külföldön is és itthon is (8%)


A Járda-szigeteken (10%)


Még nem tudtam eldönteni (8%)


Nem megyek nyaralni (43%)


Összes szavazat: 404 db


2013. jún. 21. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Én ragaszkodok ahhoz hogy, a barátom megfelelő anyagi háttérrel rendelkezzen. Leleszek pontozva, de én olyan 13-14 éves korom óta hozzá vagyok szokva a "jóléthez" és ebből már tudnék engedni,egyszerűen hozzá vagyok szokva.

Van erre egy tök jó mondás :suba a subához guba a gubához


18/L

2013. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

én is abszolút osztom ezt. A nőmnek legyen cashe és tartson el, szóba nem állok csóró csajokkal.


27/F

2013. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kár, hogy csak 1-2 csaj hajlandó bevallani, hogy neki gazdag pasi kell. Ezt az első kommentelő is bizonyítja. Máskor meg jön 50 válasz csajoktól, mind arról szól, áá neki nem kell gazdag pasas, kiráz a hideg tőlük stb. Nincs senkiben egy kis gerinc bevallani, hogy szeretnétek tehetős pasit, akkor is ha 15-20 évvel idősebb? Most nem 50+ os pasikra gondoltam, hanem megfelelő 35-40 esre.
2013. jún. 21. 10:30
 5/12 A kérdező kommentje:

Elolvastam azt a régi kérdést és a válaszokat. Egyik nagyon megtetszett :)


,,nem,mert eleve nincs annyi férfi, amennyi pénzre hajtó nő van a világon. :)"


Amiben lehet ráció szerintem.

2013. jún. 21. 10:32
 6/12 anonim ***** válasza:
És azt a választ bizony nő írta, azt se felejtsd el!
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, elég érdekes. Több száz ilyen pénzes dologgal kapcsolatos kérdést olvastam itt régebben, jött vagy 6-700 válasz ezekre összesen, de állítom, hogy a 700 ból 650 arról szólt, hogy neki bizony soha nem kellene pénzes pasi, meg majd ő ellátja magát, nem szorul pénzre. De a való életben valahogy nem ezt látom. Intelligens tanárnő kollégáim mind mind egytől egyig tehetős mérnökhöz, főiskolai tanárhoz, rendőrtiszthez, gyógyszerészhez, orvoshoz, nagyvállalkozóhoz mentek feleségül. Ugye nagyobb iskolában tanítok, van vagy 35 kolléganőm, mind többdiplomások. De ebből a 35 ből 31 elég tehetős pasihoz ment nőül. Nem tudom máshol mi lehet a helyzet, de nem hiszem, hogy sokkal eltérne a dolog. Mondjuk ez városban van, lehet vidéken jobb a helyzet. A maradék 4 nek szakmunkás férje, jegyese van, de havi több százezret azok is összemaszekolnak a szakmájukban.
2013. jún. 21. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez pont azért van így, mert rossz az általános anyagi helyzet. Ahol a jólét általános dolog, ott annyira nem fontos az embernek, hogy csak simán jó körülmények között, vagy luxuskörülmények között fog élni. De ahol az átlag szinte a nyomort jelenti, ott a kitörni vágyásra sokkal nagyobb a motiváció.
2013. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76 %, ez pontosan az a szituácó, amit Dél-amerikanizálódásnak hívunk. Ott szinte nincs is középosztály, mert sok szegény és kevés gazdag ember létezik. Jelenleg mi is ebbe az irányba tartunk, ami már csak azért sem jó, mert erős, művelt középosztály nélkül nincs erős ország sem.
2013. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nálunk vannak a becsületesek, akik legtöbbje szegény vagy alsó középosztály beli. Vannak a gazdagok, melyik 80% a lop. Mindenki tudja, hogy a legtöbbjük lop, mégis mindig megússzák és leakasztják a nagy lét. Meg vannak akik szintén a nagy vagyon reményében lopni próbálnak, de őket rögtön elkapják. Pár éve volt itt egy hír nálunk, hogy rendőrök keveredtek elég nagy korrupciós botrányba. 3 at vagy 4 et le is csuktak belőlük, ő mind közrendőrök voltak. Nagy fejes rendőrtisztek is voltak benne szép számmal, de szinte mind tisztára mosta magát és rákenték az összeset a kis járőrökre. Ezzel is lehet szemléltetni, hogy a kicsi az hiába lop, legtöbbször megszívja, börtönben végzi. Bár mikor volt az a nagy razzia Pesten, mikor egy éjszakai bártulaj a zavartalan működés érdekében megkente a rendőröket, akkor sok fejet elkaptak, de a legnagyobbakat akkor sem.
2013. jún. 21. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!