Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha kiírtok egy kérdést itt az oldalon, és valaki privát üzenetben válaszol?

Figyelt kérdés
Vagy kérdez valamit privátban a kérdéssel kapcsolatban.
2013. szept. 1. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt jobban szeretem.
2013. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vaggyok vele mint az 1.
2013. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit válaszol. De amit kiírok nyilvánosan, arra azért lehet érdemben nyilvánosan is válaszolni. :P


És téged?

2013. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak a perverzek zavarnak.
2013. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a farkukról küldenek képet, az annyira nem jó, de amúgy egész jókat el lehet beszélgetni sokakkal.
2013. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, hogy mit ír a privátban.


Ha értelmesnek tűnik és beszélgetne, akkor adok egy esélyt.

Ha ismerkedne, lényegtelen, hogy értelmesen ír-e, akkor zavar, mert nem ismerkedem, se sehol nem írok ilyet és mégis betalálnak.

Ha nem tud helyesen írni, akkor leszarom mit ír, ugyan úgy zavar, nem ártana megtanulni írni.

Ha olyat ír privátban, ami a kérdés alatt is bőven elfért volna, az olyan hatást kelt, mintha a képembe mászna 1cmre és úgy suttogna oda valamit, amit én rohadtul nem kértem és a többiek számára is hasznos lehetne.


Lényeg a lényeg, hogy én a privátokat értelmes emberekkel való beszélgetésre használom, nem oda várok válaszokat.

2013. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha simán elfért volna a kérdésnél is,akkor furcsállom.

Amúgy nem zavar.

2013. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!