Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi ideig tartott?...

Kinek mennyi ideig tartott? Mindenkinek van rossz időszak az életében, sajnos nekem már régóta csak az van. Akinek volt mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megmondom, ha végetért.
2013. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az anyagi gondokra gondolok,ha nem arra hogy semmi nem úgy sikerül ahogy szeretném,vagy jó lenne. Minden balul sül el.
2013. szept. 1. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem az anyagiakra gondoltam.
2013. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6... vagy 7 év? Talán 8. Azóta elég fasza.
2013. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 éve kezdődött... de mostanában elég változatosak a problémáim, úgyhogy legalább nem unatkozok :D
2013. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a problémám, hogy NINCS problémám. Néha már irigylem azokat az embereket, akik állandóan jönnek-mennek, mert intézniük kell valamit. Nekem soha semmi dolgom nincs. Meló, pihi, alvás, meló, pihi, alvás, meló, pihi, alvás...
2013. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg fel nem nőttem és meg nem értettem a kerültem zajló dolgokat.Illetve most sem jó de már megszoktam :)
2013. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!