Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos lányom 4 napja...

16 hónapos lányom 4 napja magától is fel tud állni. Sajnos szopi közben is állandóan feláll, felhúzza a lábát. Közben meg nagyon álmos. Meddig tart ez az időszak? Elmúlik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Leszoktatni még nem akarom, majd ő eldönti, hogy meddig akar szopizni.
2009. szept. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leeht, hogy pont azt jelzi ezzel a viselkedéssel, hogy nem olyan fontos már a szoptatás? Ha folytatni akarja úgyis elhagyja a felállogatást, hiszen a saját dolgát is megnehezíti vele.
2009. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Még csak 16 hónaposan állt fel???


Szerintem a napközbeni szopira nincsen szügsége.Söt...

A lányom 14 hónapos korától nem szopik.

2009. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekve szoptatás közben ácsorog fel? Ilyenkor még biztos nem elég nyugodt az alváshoz. Én ilyenkor a karomba fektetem és úgy szopizik. Ha ott is izeg-mozog, akkor felállok és sétálva ringatom. Gratulálok, hogy még most is szopik, én is ilyesmire készülök. Ne tudom meddig tart.
2009. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak: Már régóta megy és fut is, de csak kapaszkodva állt eddig fel. Szerintem nincs elkésve ezzel.

Szopira addig van szüksége, amíg ő úgy érzi. Hány anyukát ismersz, aki 12 hónaposan abbahagyta a szoptatást, mert ezt írta elő a könyv.

A kérdésemre nem adtál választ.


Az utolsó válaszolónak: bölcső tartásban megpróbálom a szopit, de nagy baba és alig fér el a karomban.

köszönöm az ötletet.

2009. szept. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!