Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van-e érdekes bolti történeted...

Van-e érdekes bolti történeted, ami megdöbbentett vagy meglepett? Pozitív és negatív is jöhet.

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hogy a SPAR-ban, csak 60 Ft az újhagyma! Ez olyan jó ár, hogy mondom mégegyszer. Csak 60 Ft az újhagyma!
2013. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, a rádióreklám.
2013. szept. 1. 18:48
 3/10 SzilKa ***** válasza:
78%
Vettem egy telefontokot egy svájci üzletben és kaptam hozzá 24 hónapos garancialevelet. Meglepődtem. :)
2013. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzilKa ***** válasza:
100%

Hogy negatívat is írjak: a budaörsi Szamos cukrászdában úgy viselkedtek velünk, mint az utolsó senkiháziakkal sem. Fintorogva, pofákat vágva, visszajárót odadobva. Mindezt úgy, hogy nem szolgáltunk rá, szóval köszöntünk, udvariasak voltunk, ápoltak voltunk (mielőtt bárki belekötne).

Mások is panaszkodtak már rájuk, szóval érthetetlen, hogy a mai gazdasági helyzetben hogyan engedhetik meg maguknak ezt a bánásmódot a vendégekkel szemben. Annyira azért nem olcsók. :)

2013. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: egyik este Németországban vásároltam és mikor fizettem, eladó megkérdezte, h nem akarom e elvinni az aznapi péksüteményeket INGYEN, mert fél óra múlva bezár és úgyis csak rajta maradnának. Egy fél szatyorral kaptam, otthon betettem pár percre a sütőbe és olyan volt, mintha friss lenne, nagyon finom volt, meg a kedvességnek is örültem:-)


Negatív: egyszer egy üzletben sípolt a kapu, mikor kimentem, ezért visszamentem, mivel úgyis tudtam, h nem loptam el semmit. Az eladók tök bunkók voltak, átnézték a táskámat, de mivel nem találtak semmit, kihívták a rendőröket, akik az irodában megmotoztak, levetkőztettek (nem teljesen meztelenre), aztán mivel nem találtak semmit, elengedtek, de a f4szszopó eladók még bocsánatot sem kértek! Azóta még az üzlet közelébe sem mentem, nagyon megalázó volt!

2013. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyes biztonsági őrök nagyon buták. Ha becsipog valaki és szépen mosolyog rájuk, akkor elengedik.
2013. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősöm 9900 körül vásárolt,húszezressel fizetett és visszakapott 19000-et.
2013. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

#4

Én az arcába dobtam volna a kaját, és a visszajárót is, majd szép nyugodtan elhagytam volna a helyet.

Nem kell eltűrni az ilyen viselkedést.


Rengeteg nyomoronc eladó/bolti alkalmazott csinálja ezt.

Képesek úgy lenézni, hogy a rajtam lévő ruhák összértéke meghaladja a 100 ezer ft-ot. Ápolt vagyok, adok magamra, tehát nem tudom, mire vannak fel a kis szarosok.

2013. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

C&A-ban volt olyan, hogy nézegettem egy karkötőt, véletlenül rossz helyre raktam vissza, aztán a biztonsági őr megvádolt, hogy a kezem levő, H&M-es ékszer (amit ők nem is árulnak) az a karkötő, és én azt el készülök lopni. Rossmannban meg olyan volt, hogy a kiírthoz képest drágább volt a cucc, és szemrebbenés nélkül, kvázi szemrehányóan kérdezte a pénztáros nő, hogy UGYE elfogadom a drágább áron. Mondom, nem, mert nem az van kiírva. Utána a száját húzva ütötte be az olcsóbb árat, és luxus volt neki elköszönni.


Pozitív: Ulpius-házas könyvesboltokan mostanában többször adtak ajándékkönyvet a vásárláshoz, akkor is, amikor összesen 800 Ft-ot fizettem. Másik Rossmannban meg szó nélkül, kukacoskodás nélkül kicseréltek nekem (blokkal) egy rúzst, ami nem működött (ez nekem pozitív volt, mert rengeteg boltban trükköznek nyilvánvaló gyártási hiba ellenére is, hogy az biztos használati hiba volt stb.).

2013. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, még egy volt, egy piacos standnál szólt be egy "gagyibb plázacica" a körmét reszelgetve és rágót csámcsogva, affektálva, hogy "itt csak vékonyaknak tartuuuuuunk"... na, arra nagyon pipa lettem.
2013. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!