Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan olyan nagy baj, ha...

Komolyan olyan nagy baj, ha én nem állok be a birkák közé?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyvárosban élek. Nem vagyok az a bulizós, ismerkedős, jópofizós típus. Nem járok naponta plázába és nincs 25 magassarkúm, sőt, egy sem. Egyáltalán nem vagyok olyan, mint a korosztályom legnagyobb része, akiknél az értékrend az, hogy az a legmenőbb, aki minnél előbb feküdt le valakivel és aki minden nap berúg.

Én itthon ülős vagyok és nagyon nehezen ismerkedem. Nem nagyon megyek oda senkihez magamtól. Amikor új közösségbe kerülök akkor sokszor az jön le a többségnek (főleg a páváknak meg a divatmacáknak), hogy én azért nem rohanok oda hozzájuk, mert többre tartom magamat náluk, holott ennek semmi jelét nem mutatom (bár tényleg így van).

Azzal a kevés emberrel, akinek nincs 5 réteg smink az arcán és nem úgy viselkedik, mint egy komplett gumibaba, azzal jól kijövök.


2013. szept. 1. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj hogy kevés van belőled :D
2013. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Mégis mit képzelsz, ki vagy te, hogy saját gondolataid legyenek? Miért nem vagy képes te is letérdelni a tömeg előtt és azt csinálni, úgy öltözni és viselkedni, amit a trend megkövetel? Cöh, egyesek a pofátlanság határát súrolják azzal, hogy a szürke kispolgári birkaság helyett az egyediségével rontja a levegőt! Hová fajul ez a világ? A végén még használod az eszedet is - pedig az csúnya, rossz dolog ám! Fúj. Nem szabad. Ne legyél egyedi, állj be zombinak!
2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Mi volt ez kettes,tiszta fordított pszichológia.:DDD de jóóxDD

Nem baj,ha nem állsz be hozzájuk,én sem tettem.Én is 17 éves vagyok,és én is lány.És így boldog is vagyok!

2013. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Nincs nagyobb probléma a hozzáállásoddal, csak egy: hogy lenézel másokat. Jogodban áll, de akkor ne csodálkozz, ha ennek megfelelően kezelnek. De kérdés, hogy ez mennyire zavar téged, ha úgyis lenézed őket. :)
2013. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy baj! Amúgy rám is teljesen illik ez a leírás, szóval pacsi. :DDD
2013. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Az a bajod, hogy azt hiszed, hogy mások fölött állsz és egyből kizárod a potenciálisan megismerhető emberekből egy jó 90%-t.


5 réteg sminkkel és 25 magassarkúval is lehet valaki értelmes és művelt, a két dolog nem zárja ki egymást.


Ha nem mész oda senkihez és nem beszélgetsz, akkor mások sem fognak méltatni arra, hogy az igazi énjüket megmutatássak a kezdeti tapogatózó ismerkedési kliséken felül.


Gondolom arra vársz, azt hiszed, hogy neked jár az, hogy jöjjön egy izmos, de okos szépfiú, az 50 fős buliba belépve mindenkit ignorálva csak hozzád sétáljon oda, kapjon fel a karjaiba és vigyen el az ízlésesen jó, de nem túl tolakodó autóján (mondjuk Saab) és éljetek boldogan, míg meg nem haltok. Na ilyen nem fog történni, csak a mesékben és Hollywoodban.

2013. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Pont, hogy a te hozzáállásod a megfelelő, de ezt persze te magad is tudod, csak megerősítésre vártál a kérdéssel, hogy lásd mások is jónak látják a gondolkodásmódod :)


A nagyvárosból ítélve pesti vagy, kár.

2013. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Engem a zeneiizlesem miatt "iteltek/nek" el.

Valamint nekem sincs magassarkum, utalok vasarolni, nem jarok bulizni,nem cigizek stb :D

Egyszoval nem, egyaltalan nem baj, hogy mas vagy.

16/L

2013. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Légy büszke!
2013. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem pesti vagyok, pécsi :)

Nem várok semmit, főleg nem a nagy Ő-t a Saab-jával :D

2013. szept. 1. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!