Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan olyan nagy baj, ha...

Komolyan olyan nagy baj, ha én nem állok be a birkák közé?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyvárosban élek. Nem vagyok az a bulizós, ismerkedős, jópofizós típus. Nem járok naponta plázába és nincs 25 magassarkúm, sőt, egy sem. Egyáltalán nem vagyok olyan, mint a korosztályom legnagyobb része, akiknél az értékrend az, hogy az a legmenőbb, aki minnél előbb feküdt le valakivel és aki minden nap berúg.

Én itthon ülős vagyok és nagyon nehezen ismerkedem. Nem nagyon megyek oda senkihez magamtól. Amikor új közösségbe kerülök akkor sokszor az jön le a többségnek (főleg a páváknak meg a divatmacáknak), hogy én azért nem rohanok oda hozzájuk, mert többre tartom magamat náluk, holott ennek semmi jelét nem mutatom (bár tényleg így van).

Azzal a kevés emberrel, akinek nincs 5 réteg smink az arcán és nem úgy viselkedik, mint egy komplett gumibaba, azzal jól kijövök.


2013. szept. 1. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan nincs jobb dolgotok mint 1000x ilyen hangvételű kérdéseket feltenni? (...)
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Jóval idősebb vagyok tőled, de anno én is így gondolkodtam olyan 14-16 éves koromig.

Az helyes gondolat, hogy egyedi akarsz lenni, de azért senkit se nézz le, mert sminkeli magát, vagy mert magassarkút hord. Ennyi erővel ők is lenézhetnének téged, mert nem sminkelsz és nem hordasz magassarkút. Nem mellesleg szép testtartás, és formás vádlikat csinál.

Azzal sincs gond, hogy otthon ülős vagy, én is az vagyok. Az azonban már baj, hogy ha bekerülsz egy új társaságba egyből mindenkit lenézel és két kupacra szeded az embereket.

Nem tudom, hogy akarsz-e majd valamikor tovább tanulni. Főiskolán, egyetemen még nagyobb közösségbe fogsz bekerülni ahol aztán tényleg mindenféle ember van, te pedig tök egyedül leszel, ha így folytatod.

Nem azt mondom, hogy változz meg, csak annyit, hogy gondolkozz el, miért ítélsz el ilyen hamar mindenkit.

2013. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
16%

Én meg olyan lány vagyok, aki szakadt ruhában megy a sziklakertbe gyíkot gyűjteni :). Na és? Nyakig szúnyogcsípéses vagyok, kék-zöld foltok borítják a lábam, árad belőlem az istállószag, mindenhol állatszőrszálak, tollak borítanak, de nem érdekel, hogy mások "tökéletesebbek". Pfuj. Undorító műcicák, "csajszibarackok". A kis dögök :D

Ha bármikor, bármilyen megjegyzést is tesznek rád, akkor egyet tarts észben: Fejezd ki magad, ne fojtsd magadba a véleményt - de ne süllyedj le a szintükre.

U.i.: SOHA NE ÁLLJ BE A SORBA!

2013. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Komolyan baj van veled... hogy' lehet olyan messze lakni tőlem?? Grrr! ;-)
2013. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Én is egyéniség vagyok, mégis beállok a sorba. A zŐŐŐCCCSSSSégesnéééé' . ;)
2013. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
De jó, hogy mindenki birka, csak te vagy olyan hűde különleges. Mindenki, aki nehezen oldódik, gátlásos, társaságban feszeng, társalgást kezdeményezni és táncolni nem mer, azzal nyugtatja magát, hogy azért nem jár bulizni, mert egyéniség. Akkor meg miért bánt téged, hogy nem kellesz a "birkáknak"?
2013. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudom, hogy akarsz-e majd valamikor tovább tanulni. Főiskolán, egyetemen még nagyobb közösségbe fogsz bekerülni ahol aztán tényleg mindenféle ember van, te pedig tök egyedül leszel, ha így folytatod."


Tök egyedül is simán végig lehet csinálni a főiskolát. Akár kettőt is. ;)

2013. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Nem tudom, hova jártál, de oda ahova én járok, örülünk, ha ezt az egyet is el tudjuk végezni, és igenis kell csapatmunka. :) Nem is beszélve a közös beadandókról, vagy egy teljesíthetetlen vizsgáról.
2013. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, a 16.-os válasza tetszett ! :DD
2013. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is igencsak egyet értek vele.
2013. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!