Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne? Túlreagálom?

Nektek hogy esne? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Suliban egy lány ismerősöm rám köszönt ma, én pedig nem néztem oda, mert egyrészt nagy volt a zaj, meg amúgy sem hallottam, mert egy osztálytársammal beszéltem épp. Csak utána esett szépen lassan, hogy nekem köszöntek, de kaptam egy flegma beszólást is: "Jól van, nézzél!!" Itt jöttem rá, hogy nekem szóltak, gyorsan intettem, de nagyon megbántott.

Amikor összefutunk folyosón, akkor szoktunk pár szót beszélni, meg sulin kívül ritkán összefutunk, mert mindketten egy tág baráti körbe tartozunk.

Most hogyan nézzek rá utána, eléggé csalódtam. :(


2013. szept. 2. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé taplóság volt. Jól érzed. Szerintem beszéld meg valakivel, esetleg kérdezd meg, hogy miért csinálták.
2013. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő azt hitte, te voltál a bunkó vele?
2013. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt mondta: "Jól van, ne nézzél ide..."
2013. szept. 2. 12:48
 4/10 A kérdező kommentje:
5 méterre volt tőlem, épp szünet volt, a folyosón sétálgattunk és nagyban beszélgettünk az osztálytársammal, és akkor köszönt majd szólt be.
2013. szept. 2. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Õ azt hiszi levegõnek nèzted ìgy jogosnak ítèli a beszólást. Ha nem mondod meg neki hogy a zajtól nem hallottad akkor nem tudhatja, ne rinyálj hanem magyarázd meg neki.Èn is beszólok annak aki paraszt mert a maiaknak köszönni luxus.
2013. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utána integettem neki, nem vagyok paraszt! Azért ha javában dumálunk meg nevetgélünk az osztálytársammal, nem biztos, hogy arra fogok figyelni, ki köszön nekem a folyosó másik végéről... Rádadásul a neveme sem mondta, így meg bárkinek szólhatott volna, így ha nem ismerem nagyon a hangot, nem is gondolok rá, hogy talán nekem köszönhetnek.
2013. szept. 2. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Másik oldalról: ő azt gondolja, csak azért integettél, hogy úgymond mentsd ami menthető. Nem köszöntél, beszólt, és te erre reagálva odaintettél. Menj oda legközelebb és mondd el, hogy nem vetted észre a múltkor, ne haragudjon.
2013. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindketten túlreagáljátok.


Ilyen félreértések vannak, de az ember szembenéz a másikkal és elmondja, hogy mi volt a félreértés oka és ha ezt a másik nem érti meg, akkor az őt minősíti és nem téged. De természetesen neked sem kell bárgyún állnod és várnod, hogy majd valaki más rendezze el a dolgot köztetek.

2013. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat gondolom megbantottad azzal, hogy nem koszontel vissza. O ugy gondolta te vagy a bunko. Ezen ne sertodj meg.
2013. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy odanéz-e a másik, ilyet csak taplók mondanak. Kulturált ember max. megjegyzi magának, vagy később négyszemközt elmondja halkan, nem patáliázik ott. Egyébként meg simán eszébe juthatna az is, hogy te nem biztos, hogy oda tudtál figyelni.


A helyedben egyébként beszélnék vele, és megmondanám neki, hogy nem vetted észre, és emiatt még nem kellett volna ilyen módon reagálnia.

2013. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!