Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne vagy...

Nektek is rosszul esne vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza a kollégiumból, már nagyon hiányzott a barátom, többször hangoztattam neki üzenetben. 6-ra ért be a buszom, majd akkor hívott fel, hogy ő a haverjával kertet ás, és, hogy 1 óra múlva tud csak jönni. Nem az zavar, hogy 1 órát kellett várnom rá, hanem az, hogy úgy érzem, hogy nevetséges ez az egész, és én valójában nem is hiányoztam neki.

Ez tök rosszul esett, szóvá tettem barátomnak, ő pedig támadt engem, megsértődött, és elment...


2012. márc. 23. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Túlreagálod, ha 1 óra kellett, hogy végezzenek, most dobjon el mindent és másnap menjen vissza?
2012. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ne vedd ennyire a szívedre.Valószínüleg ő sem így tervezte,de így alakult.Lehet,hogy megcsúsztak a munkával és már ő is bosszankodott magában,hogy nem tud eléd menni,de ha már elkezdte nem akarta bajban hagyni a barátját.Mire végre újra megölelhetett volna,te rázúdítottál mindent. Ne veszekedjetek ilyesmin,örüljetek,hogy együtt lehettek.
2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De tudta, hogy jövök haza..akkor miért kezdett bele?
2012. márc. 23. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert megígérte és ő sem gondolta,hogy nem végez 6-ig.
2012. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mert muszáj volt?

Szüleivel él? Mert ha igen, akkor nincs sok apelláta :)

vagy a barátjával már meg volt beszélve...

kicsit túlreagáltad, no

2012. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is rosszul esne, de nem az, hogy egy órát késett, hanem hogy az utolsó pillanatban szólt.

Bár az még a jobbik eset, hogy szólt - az én exem 4-5 órákat késett anélkül, hogy rámböffentett volna telefonon, hogy jól van, csak elhúzódik a munka... És még én voltam a hibás, hogy aggódtam :/

2012. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Az én páromnak a múltkor 4 órát kellett ráhúzni a munkahelyén. Nem örültem neki, mikor felhívott, de nem tudtam mit csinálni, így elfogadtam. Inkább főztem neki addig, meg csináltam sütit, hogy legalább 12 óra fizikai munka után érezzen egy kis törődést.
2012. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad. Egyszerűen csak be akarta fejezni, amit elkezdett. Ne aggódj, nálunk is van úgy, hogy sokat kell várnunk egymásra. Szerintem hívd fel és mondd el neki, hogy sajnálod.
2012. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus.
2012. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
régen én is ilyen voltam, de szép lassan megtanultam a barátom mellett, h neki is van élete rajtam kívül és nem lehetek mindig én az első. Már csak röhögök rajta ha késik, eleinte sértőnek vettem. Tudom h szeret, de bénán bánik az idővel. Mivel szeretem, így fogadtam el, annyit kértem, h mindig időben szóljon. Ez lett a kompromisszum. Nem várom el tőle, h mindig ott teremjen amikor nekem kell. Megértem ha vmi közbejön. Persze ehhez kell egy erős alap, h tudom h szeret és nem elkerülni akar, hanem tényleg dolga akadt. Miért nem bízol abban, h szeret téged?
2012. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!