Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkozás, felfogás javítani...

Gondolkozás, felfogás javítani lehet?

Figyelt kérdés

csak olyan nehéz, nem is tudom hol kezdjem. Talán mindig meg volt bennem ez az instabilitás, és a hatalmas zűrzavar a fejemben, mindig tudtam, hogy más vagyok, mint a "normális" emberek, de ez mostanra (23 éves vagyok) elviselhetetlenné vált. Megszűntem szeretni a világot és az embereket, minden egyes kapcsolatom tönkremegy, félek mindentől és mindenkitől. Ostobának, sőt TUDATLANNAK, semmirekellőnek, szerencsétlen csődtömegnek érzem magam, és már alig járok emberek közé, a barátaimnak sem nyitok ajtót. Félek megnyilvánulni társaságokban, félek új emberekkel megismerkedni, folyamatosan szorongok és hatalmas kisebbségi komplexusom van. ez mar annyira kihat az életemre hogy néha az egyszerű feladatokat sem tudom vagy részben megoldani ,vagy férre értek dolgokat így mások azt hiszik érthetetlen vagyok. pedig szakmákkal,érettségivel,és fő sulival is rendelkezem.


Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném, vagy olyan praktikákat tanácsolni amivel ez állapotból kitudok mászni vagy az a felfogásomat javítani.



2013. szept. 2. 13:33
 1/1 anonim válasza:
Nem praktikákat kell alkalmaznod , csakvégig kell gondolnod , hogy mi váltotta ki belőled ezt az egészet !!!! Történ veled valami a múltban ami miatt bizalmatlan vagyg az emberekel ???? Ha bármi történt is , akkor csak azzal oldhatod meg a problémáidat ha rájössz , hogy igen , naemiatt vagyok bajban !! Szerintem próbálj meg jobban bízni az emberekben, mert nem mindegyik gonosz ...És tudod , hogyha elvágod maagdat a világtól elkerülheted , hogy megbántsanak , és hogy bizonytalan légy ,de óriási árat kell fizetned , mert nem leszel boldog !! Gondold végig , hogy neked megéri -e !!! Sok sikert :))
2013. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!