Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember társas lény, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember társas lény, és kell neki, vágyik egy partnerre, akkor mi a fenéért ilyen külömböző a felfogás, meg a gondolkodás a két nem között?

Figyelt kérdés
Sőt,hogy tovább fokozzuk egy nemen belül is ,mások az egyedek . Csak ,hogy ne legyen unalmas az élet ? Komolyan elfáradtam ettől a "harctól" .
2013. aug. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Társas lény vagyok, de nem szeretem, ha beskatulyáznak. Laza kapcsolatnál nincs jobb. ;)
2013. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert egyébként unalmas lenne.
2013. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen állandó partner. Lehet ilyen kötetlenebb dolog is és akkor megalkuvás se kell, a különböző felfogás se zavaró.
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 150 évvel ezelőtti rendszer jobban tetszett volna? Amikor születésedkor eldöntik, hogy ki les a férjed/feleséged, és még csak beleszólásod sincs? Így jó, így izgalmas, és pont azért ilyen különböző a két nem, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Evolúciós okai is vannak a pszichológiai különbségeknek, de ebbe ne menjünk most bele, a lényeg, hogy így vagyunk megalkotva. Tetszik, nem tetszik, ez van.:)
2013. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a laza kapcsolatot ,de végül többet ártott nekem ,mint ami jót hozott .
2013. aug. 18. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha minden egyforma lenne, akkor felesleges lenne hazamenni a feleséghez, elég lenne egy ugyan olyannal kielégíteni a vágyaidat. Nem is lenne túl bonyolult az élet.

Minden gombnyomásra működne a sok klón között.

2013. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából ,már arra is gondoltam ,hogy csak "adjanak" nekem valakit aztán tudom,hogy nincs más és abból ,próbáljam meg kihozni a maximumot . Mostanra már kikészített az egész . Meg az ember szarul is érzi magát ,mert persze jóformán mindekinek van valkije és ez csak plussz nyomás ,hogy nem jó egyedül ,kell valaki . Aztán ez sem jó az sem jó , ennek én nem kellek a másik nekem nem nagyon kell és a hideg ráz attól ,hogy komoly kapcsolat legyen , de kell a törődés meg minden . El kellene most magam foglalni és nem ezen gondolkodni , úgyis felesleges .
2013. aug. 18. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a társas függés, meg rinya akaszt ki engem inkább... :D

Nekem sem volt még komoly kapcsolatom, pedig elmúltam 20, és tökéletesen boldog vagyok így is... Van elég hobbim, meg más elfoglaltságom, ne rinyáljunk már, hogy "mért nincs"...


Azért nincs, mert mindenki hülye, csak én nem! :DDD

2013. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!