Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre több "páwát/swag-et"...

Egyre több "páwát/swag-et" látni. Miért?

Figyelt kérdés

Egyre több "páwát/swag-et"(rózsaszín V kivágott felső, ilyen lapos convers szerű cipő, fején épp, hogy lefújja a szél a full cap-et, feszülős, női csőnadrág) látok, most komolyan ez a divat és ez a bejövős a lányoknak?

Komolyan lassan idegszart kapok ha meglátok egyet, ahogy bandáznak, a hajuk mintha rászartak volna és szétkenik, és azt látom, mint ha erre buknának a lányok.

Szívem szerint a 70-es évekbeli emberek voltak igazi férfiak. Hova fajul a világ?



2013. szept. 2. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez a divat
2013. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert ez a menő... Úgy mint anno, minden második ember aki szembe jött veled emo volt. Én is hányok tőlük.
2013. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a menő, és az a szomorú barátom, hogy a lányok nagy résznének ez kell.
2013. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ez tiszta gaz. :D sok tevet neznek a kislanyok!!!44444negy biztos vagyok benne ,ha normalis lanyt keresnel nem botlanal ilyenekbe bele akinek ez tetszik. :D nem fikazas, de hagyd a r*bancokat es hulye p*csakat. lol. asszem kidobom az en nom is. szepnapot.
2013. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sativus ***** válasza:

ne picsogjatok már minden korszaknak megvan a maga stílusa és mindig vannak ellenzői a 70-es években ugyan úgy voltak hippik meg diszkós csávók és azokat is rengetegen utálták szóval ez mindig így van csak az idő változik

(amúgy neked ezek az igazi férfiak [link] :DD )

2013. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez férfi:


[link]


Ez egy kis homokos:


[link]

2013. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én messzire elkerülöm őket.
2013. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves sativus!

Feldobtad a napomat az biztos, mert szakadtam a röhögéstől hirtelen :D igen olyan férfiak is voltak :D

De a hippikre gondoltam pontosabban :)

2013. szept. 2. 20:21
 9/14 A kérdező kommentje:

4. válaszoló sem volt semmi :DDDD

"na megyek, asszem dobom az én nőm is" :DDDDDDD

2013. szept. 2. 20:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Komolyra véve, tényleg nagyon ciki szerintem és már nem igazán tudom hova fajulhatna tovább ez a világ!
2013. szept. 2. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!