Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtetszett egy 12. srác a...

Megtetszett egy 12. srác a gimiben, mit csináljak, hogy megtetszem neki?

Figyelt kérdés
Ugye ma kezdődött a suli és először vagyok gimnazista. Jöttek velem szembe 12.sek és egy srác aki bemutatót tartott nagyon megtetszett. Gondolom 18 éves, de nem is tudom, miért foglalkozna egy 14 éves lánnyal:// Tanácsok? Tanulságok?

2013. szept. 2. 19:07
 1/2 anonim válasza:

Az a tanácsom, hogy meg fogsz neki tetszeni, ha olyanra vágyik, mint te. De neked nem szabad miatta megváltoztatnod a külsődet vagy az ízlésedet!

Ráköszönhetsz néha-néha, kezdj vele beszélgetni, vagy jelenj meg legalább a közelében. Ha neten bejelöl, akkor ráírhatsz, ne támadd le esténként húsz kérdéssel, csak mikor fent van, köszönj neki. És reménykedj, hogy még nincs barátnője!

2013. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez nagyon emberfüggő, van akinek tabu a sokkal fiatalabb lány. Bár az én gimimben volt egy lány, aki 9.es korában egy végzőssel járt.:)) Mindenesetre ne éld bele magad, így csalódni úgysem fogsz.:)
2013. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!