Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfelejtettem a srác nevét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a srác nevét aki nagyon megtetszett és szerintem én is neki, nem tudom találkozhatunk-e még? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na szóval. Gokartozni voltunk szüleimmel és a srác aki ott dolgozik nagyon rendes volt és elég sokat segített és amikor végeztem bemutatkoztunk(csak keresztnévvel), valamint még egy beszélgetésbe is belekezdett volna, de nekem meg mennem kellett mert szüleim ott vártak és így elég kínos volt az egész. Nagyon szívesen beszélgetnék vele újra, esetleg visszamennék a gokartpályára valamelyik nap, de nemtudom , hogy csináljam mert kiment a fejemből a neve. Várom az ötleteket és tanácsokat, mert eléggé szomorú vagyok, szívesen megismerkednék vele. :(


A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. máj. 19. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azóta szinte csak rá gondolok és bosszant ez az egész helyzet. Nem tudom mit csináljak, mert így is eléggé meglepődtem a srácon, hogy talán pont tőlem akar valamit.
2013. máj. 19. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj kavintont!
2013. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a sráchoz !! : )
2013. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 10:09 válaszoló

Tehát menjek simán oda a sráchoz , hogy "helló, múltkor nem tudtuk befejezni a beszélgetést , de most szívesen befejezném?" :) talán még meg is merném tenni, de ott van még több srác is aki ott dolgozik és elég furán jönne ki ,ha én besétálnék a pályára és ezt így előadnám neki nem?

2013. máj. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!