Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy manapság a kövérség elfogadottabb?

Figyelt kérdés

Megfordult a tendencia szerintem.

Saját példámon is ezt veszem észre. 160 cm vagyok, nagyjából 50 kg, genetikailag vékony, rendesen eszek, sohasem koplaltam, mégis napi szinten megkapom, hogy úristen, de sovány vagyok, eszek-e rendesen, miért nem hízok, stb...

Bezzeg aki narancsbőrös, zsíros, az semmit nem kap, vagy legalábbis lényegesen kevesebbet bántják és akkor sem a szemébe.



2013. szept. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4.. Akkor itt nézd meg mit kapnak azok akiknek nem 40 alatt van a ruhaméretük...
2013. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már semmi sem elfogadott. A mi családunkban pl. én azt kapom, miért nem fogyok le (pedig nem vagyok kövér, csak teltkarcsú). Szegény unokatesóm is mindig kapta ugyanezt, aztán ő lefogyott, nagyon szép vékony lett, sőt, sovány; most azt kapja, hogy miért nem eszik eleget, meg hogy be van esve az arca, túl sovány, stbstb. Ahelyett, hogy örülnének, hogy jól érzi magát a bőrében, inkább megszólják.

Manapság már semmi sem jó. Nem azt nézik, milyen ember vagy, hanem hogy milyen a külsőd. Ha túl vékony vagy az a baj, ha több van rajtad, az a baj. Tényleg semmi sem jó. :C

2013. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhogy néz ki az ember, lesznek emberek, akik bármibe bele tudnak kötni. Régen duci voltam, akkor az volt a baj, lefogytam, akkor az a baj. Normál testalkatom lett, akkor meg beszóltak, hogy zsíros a hajam (he? :D)
2013. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt idő, mikor 44-es ruhákat hordtam. Utáltam, hogy nem kapok rendes ruhát méretemben, semmi nem állt jól. A családom mindig azzal nyaggatott, hogy kövér vagyok. Most 38-40-es ruhákat hordok, tehát a nagy átlagba tartozom. Ami jó, mert a ruhaboltban garantáltan találok magamra ruhát, viszont most meg azt hallgatom, hogy miért nem hízok inkább egy kicsit. Szóval...ennyit erről. A lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Mindenkinek más tetszik.
2013. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pedig rosszul látod.


a kövérség egyáltalán nem elfogadott.

2013. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!