Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Ha unatkozok eszek, ha ideges vagyok eszek, ha este van eszek, szóval mindig tudnék enni, mindent, amit itthon találok, legyen az főtt étel, joghurt, édesség, rágcsálni való nasi.... midnent ! Mit egyek, hogy ne kívánjam az ételt? 170cm magas vagyok és közel 90kg. Jó lenne visszább szorítani ezt a testsúlyt, mert nagyon kövérnek érzem magam! Szeretnék 60kg lenni. Szeretnék most elkezdeni sportolni is, heti 2 alkalommal kezdetben, de az éhség vagy inkább csak az étel utáni sóvárgás ellen mit tegyek???

2013. aug. 30. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél olyat amitől nem hizol. csirkemell
2013. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ne már, most viccel? Egész nap, minden nap egyek csirkemellet?? Egy kis fehérjesokk :) na meg a pénztárcámat is sokkolná!

Akkor itt jön még az, hogy rágcsáljak répát, gondolom ez lenne a következő válasz, de köszönöm, én valamilyen tablettára gondoltam, ami elveszi az ételhez való szoros kötődésemet, ami egy szó mint száz, ételundort váltana ki!

KÉrem, kíméljenek meg azok a kedves hozzászólók, akik szánalmasnak és gyengének gondolnak! De igen, könnyebb megoldani egy tablettával, mint életmód váltással!

2013. aug. 30. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem viccelek. Amin megveszed a szemetet azon vegyél rendes húst és zöldségeket. Ilyen bszottul egyszerű.

Fogyibogyó nem sokkolná a pénztárcádat?? Hm?? Ráadásul eredménytelenül tenné.


"KÉrem, kíméljenek meg azok a kedves hozzászólók, akik szánalmasnak és gyengének gondolnak! De igen, könnyebb megoldani egy tablettával, mint életmód váltással!"


Ne szánalmaskodj már....

A tablettával nem oldhatod meg,életmódváltással pedig igen.

Nah,válassz! ..

2013. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jó a hozzáállás. Ha nem akarsz lemondani a szemét kajáról, akkor csak álom marad a 60 kg, nem fog segíteni semmilyen bogyó és sport! Kíváncsi vagyok összeszámoltad-e most egy napi kajád mennyibe kerül, mert szerintem többe, mint a normális ételek. Miért baj a fehérjebomba? épp ez az ami nem hízlal és elveszi az étvágyad
2013. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A napi ételem nincs több, mint 6-800 Ft. Nem szemét kaját eszek. Csak rajtam minden megragad!
2013. aug. 30. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
A csirkehús nem. Az,hogy mi ragad meg rajtad, az a kémiai összetételétől függ.
2013. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így nem csoda, hogy megmarad: " amit itthon találok, legyen az főtt étel, joghurt, édesség, rágcsálni való nasi.... midnent "
2013. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Úgy érzem felesleges itt ez a honlap, mivel itt soha senki nem a kérdésre válaszol, hanem mellé dumál!

Még egyszer a kérdésem a következő!

Tud, ismer valaki olyan tablettát (amit ki is próbált és tud is érdemben nyilatkozni felőle), szert, módszert, ami csökkenti az étvágyat, vagy egyáltalán eszembe sem juttatja az evést??

2013. aug. 30. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
a drogosok nem nagyon szoktak enni ...heroin, csocsain
2013. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Néha szerintem is felesleges ez az oldal, mert a kérdezők akkor akarják elfogadni a választ, ha nekik tetszik. Egyébként nő vagy? :D Pedig az élet nem ilyen... :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%E9tv%E1gycs..

2013. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!