Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Párom mondta hogy van rajtam egy pici felesleg de neki én így jó vagyok.De azt is mondta hogy hogyha fogyni akarok akkor fogyjak,azt szeretné ha magamnak felelnék meg :S én nagyon önbizalom hiányos lány vagyok,az iskolában is folyton ilyeneket kapok hogy "zsírgombóc gurulj innen",a védőnő is azt mondta hogy túlsúlyos vagyok és a tesi tanár is direkt nekem ad rossz jegyet és ezt meg is mondta..meg hogy azért ad rosszabb jegyet mert szarok a képességeim..Pedig a sovány csajjal akivel voltam a gyakorlatnál,az szarabbul csinálta mint én :( tényleg ilyen vészes? :S 167 cm,59-60 kg vagyok.


[link]


[link]


Kérlek csak az ALAKOMRÓL mondjatok véleményt! :S

(A smink csak a kép miatt van)



2013. aug. 31. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem..
2013. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok! :S
2013. aug. 31. 17:01
 3/26 anonim ***** válasza:
akkor meg még főleg változni fog.. de ilyen korán már párod van?
2013. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni, tornázni ha zavar a kövérség nem itt kezdõdik
2013. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

hát az alakodból nem sok látszik de szerintem sem vagy kövér

20L

2013. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az elsőn csak egy telefon látszik, ami az orrodból lóg, a másodikon pedig az az igen bő flanel ing maximálisan elrejti az alakodat, tehát nem lehet normálisan megállapítani a képről.
2013. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van rajtad némi felesleg, de nem ezt hívják kövérnek. Mondom ezt az adataid alapján, mert az első képen nem látszik az alakod, a második meg be se töltődik, állítólag hibás.


Testsúlytól függetlenül fogadj meg egy tanácsot, és szabadulj meg attól a szemüvegtől.

2013. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

[link]


tessék!

2013. aug. 31. 17:04
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
De csunya vagy hol estel el?
2013. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát am is rondának találtam magam na de mindegy...7-es kösz az önbizalom leépítésemet mégjobban...
2013. aug. 31. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!