Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál "kupont" vásárolni?

Szoktál "kupont" vásárolni?

Figyelt kérdés

Alkupon,kuponvilág stb

Engem erröl érdekelne vélemény.

[link]

Tavaly még a Szentkirály utcában dolgozott.

A szomszéd lány volt nála és semmi jót nem mondott,

megkockáztattnám csak 990ft mit veszithetek, nem ?


2013. szept. 3. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

szoktam kupont venni,sokszor találni jót


De olyanhoz nem mennék,akinek nincs jó hire,oké,hogy ezres csak,de egy fodrásznál nem az ár a lényeg,hanem hogy szépen vágja le

2013. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hajvágásról van szó és nem zavar ha nem teljes úgy sikerül, akkor rizikózd meg, de mondjuk egy festés-dauer vonalon már nem kísérleteznék olyan fodrásszal akiről rosszat hallottam.
2013. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vásárolni nem szoktam.

Ha találok újságba szórólapba meg mindíg elfelejtem vinni a bevásárláshoz.

2013. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most kuponnal vettem szemüvegkeretet plusz belerakták a lencsét 10 ezer ft-ért vettem a kupont,amúgy ez az egész 30 ezer lett volna.De így megsporóltam 20 ezret :D Szerintem jó dolgok vannak.


Egyszer volt,hogy kutyakozmetikába volt ilyesmi kedvezmény.Tudtuk a csajról,hogy iszonyat szarúl nyírja a kutyákat .Jó lett volna ha 4 ezer helyett csak 1000 ft-ot fizettünk volna.De mi nem vállaltuk be.

Esetleg kérdezz még utána.

2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Papír vágó ollóval vág hajat, meg nem is szakította meg rendesen a hajat mert jött a köv. vendég.

Hol tudnék véleményeket nézni a fodrászrol?

2013. szept. 3. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam, de még csak terméket vettem, szolgáltatást nem. (Bónusz Brigád) Arra megvannak a jól bevált embereim, nem szívesen mennék másik fodrászhoz, kozmetikushoz, vagy körmöshöz.
2013. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

papír vágó olló ?? baz+ :O


szerintem inkább hagyd a fenébe!


A húgom fodrásznak tanul,de már most vannak vendégei köztük a családtagok is és rendes fodrász ollója van.Tud is hajat vágatni.


Szolgáltatást szerintem nem igazán éri meg így kuponnal venni.


Tárgyakat,utazást igen,de fodrász meg miegyéb szerintem nem jó..

2013. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!