Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi van velem? Megint ezek a...

Mi van velem? Megint ezek a depressziós gondolatok?

Figyelt kérdés

Ma kezdődött a suli.

Nagyon vártam már!

Nagyon jó kedvem volt a suli miatt 11es lettem

Össze lettünk vonva a tavalyi B osztállyal most csak A osztály van.

Jött 2 új és bukott hozzánk 1 tanuló szóval sok új osztálytársam van.

Eddig mindig volt olyan problémám, hogy bántottak, piszkáltak az osztálytársaim tavaly ez megszünt mert kezdett jó lenni az osztály de most megint szorongok.

Jó kedvem volt a suliban meg amikor haza értem aztán hírtelen teljesen megváltozott a hangulatom, megint a depressziós gondolataim vannak hogy mindenki utál, én vagyok a legrosszabb ember, nem csoda hogy bántanak az osztálytársaim stb.

3évig depresszós voltam.

Tavalyóta nem vagyok depressziós. És erre nagyon büszke vagyok.

De megint azok a gondolatok, megint magányosnak érzem magam.

Hogyan pozitív ha nincs barátom?

Nagyon rossz a kedvem, hányingerem is van a sulitól. Egy tanár van aki miatt szívesen megyek mert nagyon szeretem ő a kedvencem , és jó látni.

De félek hogy megint a negatív gondolkodás mód veszi át az irányítást.

Nagyon fontos nekem idén a tanulás, hiper juper sokat kell majd tanulnom, és jól szeretnék tanulni.

De nem szeretném hogy bármi is megakadályozzon engem abban, hogy jó eredményeket szerezzek.


2013. szept. 2. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A félelmek leküzdéséhez sokszor a legjobb módszer az, ha szembe mész velük. Eseteben itt: mivel megzavarta a megszokott kis környezetedet az a sok új osztálytárs, hát szándékosan keresd az ők társaságát! Barátkozz velük! Hidd el nekik sem könnyű, hiszen ők kerültek be egy már összeszokott osztályba.

Egyébként tényleg utálnak az osztálytársaid, vagy csak Te érzed így? Ha igen, miért? Mitől lennél Te a "legrosszabb" ember?

2013. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én pont ugyan ìgy voltam, gyülölnek az osztálytársaim, mert nem hagyom magam elnyomni. Nem baj, ha az osztályban nincs barátod, csak máshol legyen legalább egy, akivel mindent megbeszélhetsz. Különben menthetetlenül összeomlasz. Nekem csak 1 barátom van, ö sem osztályban, de imádom. Mindig elmondja azokat a pozitív dolgokat, amiket hallanom kell, hogy tudjam, jó ember vagyok. És mostmár magamtól is lesz.rom az osztályztársaimat. Keress egy jó barátot, ne foglalkozz velük.
2013. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt ilyen anno csúfoltak bántottak a többiek azért mert visszahúzódó voltam. Amit megtanultam hogy soha ne hagyd magad, soha ne engedd hogy valaki félelmet keltsen benned. Az egyik osztálytársam jelenlététől rettegtem még ha meg sem szólalt. Ahogy telt az idő nem is volt már olyan ellenszenves gonoszkodó ez az illető. Azt jegyezd meg hogy ezek az emberek idővel megkomolyodnak és nem lesznek rá büszkék amit tettek.
2013. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ebbe vagyok csak én nem vártam a sulit :( Nézz vicces dolgokat, röhögj minden dolgon nem baj ah egyedül :)(Youtubeon nagyon sok vicces videót találni) nekem a humor és a vicces dolgok segítettek túl tenni magamat a dolgokon
2013. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!