Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék hátrányos helyzetű...

Hol tudnék hátrányos helyzetű gyerekkel emberekkel foglalkozni többi lent?

Figyelt kérdés
16 múltam.azon gondolkoztam hogy csinálhatok olyat hogy például vakokat viszek sétálni a városligetbe vagy kerekeszékeseket kisérek parkokban( persze egy "gondozó" kíséretében. vagy eljárni olyan programokra segítőnek amiket számukra szerveztek.ilyesmire gondoltam. mivel ilyen téren szeretnék a későbbiekben dolgozni. az a kérdésem hogy miként csinálhatok ilyet és nem vagyok még túl fiatal hozzá?ha lehet akkor hol nézhetek utána?

2013. szept. 5. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nagyon szép gesztus,és nem vagy fiatal hozzá,bár ha 18 lennél jobb lenne,de a cigányokon ne segits semmiféle képpen...
2013. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak szervezetek, akik ilyesmikket foglalkoznak, fel kellene velük venned a kapcsolatot, és felajánlani, hogy önkéntesként dolgozol náluk.


Természetesen - az Első válaszoló nagyon "elmés" hozzászólásával ellentétben - ez csak akkor működik, ha senkivel szemben nincsenek előítéleteid. Ilyen helyen ugyanis fogsz találkozni mindennel...

2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó Neked, hogy már 16 évesen ezt akarod. :)

Én 25 vagyok, csak az a baj, hogy egyedül semmit nem merek csinálni... mármint így elmenni valahova vagy ilyesmi :/

Én legszívesebben pont cigánygyerekekkel foglalkoznék... az 1. hozzászóló meg menjen a ...

2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.válaszoló persze ezt természetese tudom,azért nem ebben a szakmában dolgozom,3.nak meg üzenném hogy igen menj te oda jó mélyen,sőt ha annyira imádod őket költözz be hozzájuk,majd mikor jönnek oda kéregetni,meg késelni a "tesók" rájössz,hogy ezek nem angyalok...
2013. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam, hogy azok.

Hát szívesebben költöznék hozzájuk, mint a te fajtádhoz...

2013. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos Budán laksz :)
2013. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

VIII. ker nem Buda szerintem.

De ez már nagyon off topic.

2013. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabrielwright ***** válasza:

Szuper ötlet. A 3-ik válaszolóhoz csatlakozva: mennék pl én is, csak én meg lusta voltam egyedül... :( Mennyi potenciál lappanghat így az országban...

[link]

Ha esetleg nem találtad volna még meg. Úgy láttam, hogy kiváló programjaik vannak hasonlóan elszánt fiataloknak.

Meg tán pár lehetőség "öregebbeknek". :D 32/F

GladiátorSS-nek, azért nem kéne lebeszélni legalább azt aki segítene nekik, mert enélkül nem lesz itt semmi csak polgárháború. Bár gondolom szerinted golyót mindnek, nem?

2013. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt ma találtam, és eszembe jutott a kérdésed.

[link]

2013. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!