Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új csoporttársaim közül...

Új csoporttársaim közül mindenki jelölget mindenkit a FB-on, csak én maradok ki, de miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaság a kérdés, főleg 23 évesen, de érzékenyen érint a dolog...


Most kezdtem az egyetemen egy mesterszakot, már beszélgettem jó pár emberrel, senki részéről nem láttam azt, hogy ellenszenves lennék neki.

Mégis azt látom, hogy az emberek jelölgetik be egymást a Fb-on, még akkor is, ha a héten soha nem is láttam őket dumálni egymással.. (minden óránk együtt van).

Engem meg össz-vissz 1 lány jelölt be (plusz még suli kezdés előtt kettő). Szóval ha ők be tudtak, akkor nincsenek úgy állítva a dolgaim, hogy ne lehessen ismerősnek jelölni...


Én nem szoktam jelölgetni, mert csak arra használom a FB-ot, hogy a barátaimmal beszéljek, így végül is nem fontos, hogy az új ismerősök az oldalon is ismerőseim legyenek, természetesen nem emiatt bánt az egész, hanem amiatt, amit "képvisel". Szóval hogy engem ezáltal valamiből kihagynak. Ez esik rosszul.


Valószínűleg akkor még sem vagyok nekik szimpi? Pedig nem igazán volt olyan megnyilatkozásom, ami miatt máris unszimpatikus lehetnék a számukra. Végiggondoltam mindent, és tényleg semmi rossz szót nem szóltam, nem hencegtem, nem voltam túl harsány sem, vagy ilyesmi...


Alapból nincs sok önbizalmam, sőt kisebbségi komplexusom van (amit igyekszek nem hangoztatni), ezért ha mellőznek, vagy ilyenek történnek, akkor nagyon ki tudok zökkenni.


2013. szept. 6. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vadszeder válaszát osztom!


Én sem jelölök be alapon senkit, de a volt melóhelyem néhány dolgozóját bejelöltem egyszer miért ne alapon..azóta engem is bejelöltek más kollégák is. Ennyi.

2013. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én nem igazán vagyok csendes, mármint hangos sem, de beszélek órán is, szünetekben is haverkodok a többiekkel,

mármint beszélgetek velük, odamegyek hozzájuk, vagyis általában együtt jövünk ki az óráról és együtt is

maradunk szünetekben, meg óra előtt a padban ülve is beszélgetünk, szóval nem zárkózom el előlük egyáltalán.

Mindig bekapcsolódok a beszélgetésbe, nem csak ülök kukán.


Van egy csoportunk is a FB-on, oda ma is írtam egy bejegyzést, így eléggé feldobta a többieknek a lehetőséget,

hogy ne úgy külön keressenek meg, hanem csak úgy rám nyomjanak. :D

Jajj, már elég gáznak érzem magam, most, hogy ezt így leírtam, és hogy ezen problémázok, mindegy :D )


Lényegében tényleg csak az zavar, hogy engem kihagynak..


Amúgy mivel tegnap bejelölt az egyik lány, meg én is jelöltem egyet (csak mert mért ne), és mivel van kettő még akik

még suli kezdés előtt bejelöltek, így engem is kidobhat a többieknek, mint lehetőség, hiszen így már mindenkivel

van legalább 3-4 közös ismerősöm.


Amúgy az egyik csaj, aki még suli előtt bejelölt, mindig rajtam lóg. Jön velem mindenhová, engem is mindig hív,

hogy menjek vele ide-oda, pedig sokszor szívesebben maradnék a többiekkel, mivel így nincs alkalmam annyit beszélni velük, amennyit szeretnék. Különben aranyos ez a csaj, tök életvidám meg közvetlen, kedves és vicces is, de

borzasztó sokat beszél, és már idegesít.. :D Ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg. Van azért barátnőm, de akkor is.. :)

Őt is jelöli mindenki, vagy ő a többieket, nem tudom..

2013. szept. 6. 11:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi ez a hiszti - 23 évesen!!! - a facebok miatt, ha egyszer te magad mondod, hogy amúgy jól megvagy velük. Vagy nálad nem a személyes kapcsolat az értékmérő?


Amúgy lehet, ők meg ugyanígy nem értik, te miért nem jelölöd be őket... Nem értem azt is, miért vársz el mástól olyat, amit te magad nem vagy hajlandó megtenni. És még következtetést is vonsz le belőle...


A többiek is EGYMÁST jelölik - nyilván nem egy ember jelöl végig mindenkit. X bejelöli Y-t, Y bejelöli Z-t, Z akkor megtalálja X-et is... Így megy ez. De te csak ülsz és vársz...

2013. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*nem értem azt SEM
2013. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, hogy egyesek nem bírják felfogni, amit írok :) De nem magyarázkodok tovább, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a felfogása, így csak elbeszélünk egymás mellett.


De, a személyes kapcsolatok a fontosak számomra, a Fb csak azért érdekel, mert ott látom, hogy "valamiből kimaradok". Ennyi :)


Köszi mindenkinek, aki írt!

2013. szept. 6. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!