Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diákok nektek miből áll egy...

Diákok nektek miből áll egy napotok? (délután)

Figyelt kérdés
Ti nem vagytok fáradtak amire haza értek? mert én amire haza érek olyan fáradt vagyok hogy semmi energiám a tanulásra :(
2013. szept. 9. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még jó darabig besegítek pincérkedni suli után a saját kis éttermünkben. Utána, ha ráérnek, hazadobnak a szüleim, vagy haza blattyogok. Rendszerint leülök a gép elé, kivéve, ha kértek valamit, és bömböltetem a zenért. Hogy meddig, a másnapi tananyag mennyiségétől függ.
2013. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gépezek, kiverem a farkam. Kb ennyi.
2013. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Haza sétálok, TV-t nézek, elkezdek tanulni, utána jön a magántanárom, akivel +1 óra tanulás (matek), következő nap angol tanár, utána amit még nem tanultam meg, azt természetesen megtanulom, oda ülök a géphez, lefürdök, és 10 óra felé alszok, (rossz alvó vagyok) vagy ha szükséges átolvasom még az anyagot, utána lefekszek aludni.


15/F.

2013. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ma haza hoztuk a futópadot, így tervezek majd pár perc futást, amit napirendhez fogok kötni.
2013. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elöször buszra ulök és haza megyek. Ez kb 35 perc.

Aztán megebédelek.

Felmegyek facera meg emailre.

Aztán kb 50 perc saját testsúlyos edzés/futás. Utána evés.

Aztán zuhanyzás és 1 vagy 2 óra tanulás.

sok idöt megspórolhatsz ha nincsenrk barátaid


(16/f)

2013. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4.30-kor felkelek, 6-kor suliban vagyok, este 6-kor hazaérek, tanulok, fürdök alszok. Ez szerencsére egy héten csak kb. 3× van.


Ma pl. 5.30-kor keltem, 7-kor bent voltam a suliban, délután három után hazaértem (ritkán vannak buszok, de úgyis csak fél háromkor megyek ki a suliból, eddig van órám), itthon 1-1,5 óra edzés, utána ebéd(mert a buszon hazafelé csak egy fél szendvicset eszek mindig, hogy legyen erőm edzeni), aztán tanulok, ha van időm még felmegyek netre, zuhany, majd a lehető legkorábban alvás.

2013. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hazajövök, eszem, pihenek. Majd tanulok valamicskét zh-k előtt.
2013. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor suli után nem haza megyek hanem edzeni a barátommal és a közös haverjainkkal,utána még csavargunk egy sort vagy felmegyünk valamelyikhez,iszunk egy sört,gépezünk,beszélgetünk. A tanulást este egy jó fél-1 óra alatt lerendezem miközben filmet nézek. Néha ha úgy adódik akkor kicsit segíteni is szoktam itthon a házimunkában,elmosogatok vagy bepakolok a mosógépbe,ilyesmik. Hiperaktív vagyok,mindenre van energiám amire akarom hogy legyen :)))
2013. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hazaérek a buszocskázásból 3-kor, vagy 4-kor (attól függ, hogy hány órám van), ebédelek, átöltözök, pihenek egy fél órát.

Aztán megtanulok, sosem szerettem halogatni, mert nem jó belegondolni este 8-kor, hogy még tanulnom kell.

Ha csütörtök/péntek van, haverokkal megyek biciklizni, más napokon (és amikor rossz idő van), akkor itthon edzek, gépezek, zenét hallgatok mikor mit csinálok. + ha van valami munka (pl. tegnap favágás), akkor muszáj azt csinálnom.

7 körül eszek, fürdök, és 8-9 környékén az ágyban vagyok, nem bírok sokáig fent lenni, mert másnap mosott sz*r lesz belőlem. Nem is érdekel, hogy mások ezzel cikiznek, hogy csörög a pizsama, nekem fontos az alvás, és kész.

Reggel 5:30-kor kelek (kivéve pénteken 5-kor a 0. órám miatt).

2013. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!