Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meghalt a papám ma délután!...

Meghalt a papám ma délután! :' ( mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mindig szoros volt a kapcsolatunk...nagyon szerettem őt!! de kb 2 hónapja korházba került mert le kellett amputálni a lábujját..ezután rá 3 hétre (avagy ma) elindult egy vérrög a tüdejébe és elment.:(( én az orvost hibáztatom mert kellett volna neki a műtét után ami kötelező inyekciót adni hogy ne alakuljon ki vérrög..és hát nem adott!!! és most nagyon rosszul vagyok, egész végig csak sírok..így hogy nincs velem olyan mintha kiszakították volna a lelkem:(( nagyon szerettem!! segítsetek hogy ilyenkor mi tévő legyek!!!:((
2013. aug. 21. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan tanacsot nem Fogsz kapni ami segithetne, mert a gyaszt csak az ido enyhiti!

Reszvetem

2013. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mar nem szenved, jobb neki. Gondolj arra, hogy jobb helyen van. Az ido majd segit. Sajnalom a papadat!
2013. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(( csak nagyon nehéz
2013. aug. 21. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs kivel beszélgetned?

Szülők,barátok stb.


Amúgy sajnálom.

2013. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel anyukám apukája volt anyut nem akarom jobban terhelni hiszen elég nehéz szegénynek!! és köszönöm:((
2013. aug. 22. 12:34
 6/7 anonim válasza:

Részvétem.


Az talán segít, ha arra gondolsz, hogy nem veszítetted el Őt, ott él a szívedben és figyel, vigyáz Rád.

2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részvétem. Sajnos, csak az idő hoz enyhülést. A sirástól kicsit megkönnyebbülsz, meg attól is, ha beszélhetsz róla. Minden nappal könnyebb lesz egy kicsit.
2013. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!