Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt 9. -esek. Milyen volt 9....

Volt 9. -esek. Milyen volt 9. be az első napotok? Hogy sikerült beilleszlednetek?

Figyelt kérdés
Minden apró részletre kíváncsi vagyok :) Írjatok nemet is, ha kérhetem. Én fiú vagyok. Ja és vártátok már az új környezetet? Ha igen mennyire? Én már nagyon várom, bár ahogy közeledik egyre jobban tartok tőle.:(
2013. aug. 20. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is most megyek 9.-be és várom is, meg tartok is tőle. Igazából az osztálytársak miatt aggódok. Nem azért hogy piszkálnának, hanem azért hogy esetleg befásult stréberek akik nincsenek benne semmiben..... jó iskolába kerültem be, de remélem ez nem azt jelenti, hogy csak stréberek fognak oda járni.
2013. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én kétszer mentem kilencedikbe. Egyszer nulladik másodszor pedig normál kilencedikbe egy másik iskolába.


Mind a kétszer megtaláltam a baráti körömet. Nulladikban barátokkal mentem, másodjára pedig már a 2. napon odaült mellém valaki. Egyik iskolát ( új környezetet) sem vártam. Eleve nem szeretem az iskolát. Amúgy csak add magad, biztosan lesznek barátaid.

18/L (érettségi előtt álló vagyok)

2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmi különös nem volt, az osztály társaim felét már ismertem általánosból, maga hely és a tanárok voltak újjak.

Mondjuk én kellemeset csalódtam, eleinte azt hittem, mindenki merev lesz, és egy szó nélkül kell végig ülni az órákat, de ehhez képest folyton dumáltak szivatták a tanárok egy részét, mindig benyögnek valami poént, van hogy némelyik tanár is beszáll a hülyeségekbe! XD


Mondjuk több anyag van, meg dogák.. :/ >:(


De persze minden függ attól hogy milyen emberek közé kerülsz. :)

2013. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen énis tartok tőle az új osztálytársak miatt, de ezen kívül nagyon várom már.
2013. aug. 20. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban már megírtam a végrendeletemet, és beletörődtem, hogy itt fogok szenvedni 4 évig... De csak mert épp az osztály szarkavaróival kerültem egy szobába. De mikor odamentem más társasághoz, már jó volt, azóta is velük vagyok. :D Most megyek 11.-be.
2013. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jópofa. Csak arra emlékszem, hogy végigizgultam az egészet, és előtte lévő este még aludni se bírtam. De egész jól beilleszkedtem, a lánnyal, aki mellettem állt, amikor mentünk be a terembe, egymás mellé ültünk, és azóta is legjobb barátnők vagyunk. :)
2013. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez eddigi válaszaitokat! Pontosan hogyan telt a legelső nap? Miket mondtak el, milyen órák voltak és meddig tartott a suli első nap? Nektek évnyitó az első napon van vagy előtte?? Köszi előre is a további válaszokat.:)
2013. aug. 21. 07:05
 8/14 anonim ***** válasza:
milyen az a gólyatábor?
2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én már nagyon vártam, mert az általános iskolát, úgy ahogy volt utáltam. Az osztálytársakkal augusztus végén a gólyatáborban már megismerkedtünk. Az évnyitó az első tanítási napon volt, tehát nem előtte valahány nappal. Nagyon jól sikerült beilleszkednem.:) Azt mondom nem kell tartani tőle, mert szerintem sokkal jobb, mint az általános. :)
2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is most megyek kilencedikbe. Így fog zajlani az első nap: Bemegyek. Sziasztok :D Legjobb klikhez csappp. És kész is az elkövetkezendő négy év. ;)

Amúgy szerintem ne izgulj. Lehet, hogy azért mondom ilyen könnyen, mert könnyen barátkozós típus vagyok, meg nem igen vannak elvárásaim az emberekkel kapcsolatban. De hozzá teszem, azt az egyet azért elvárom hogy ugyan ezt kapjam. Szóval utálom azokat akik előítéletesek. Egy időben én is az voltam, és hála a jó égnek mindig pozitívan csalódtam, de akár elsülhetett volna rosszul is a dolog. Szóval lehet hogy egy srác nagyon bun.kón viselkedik, nagyon nem szimpi, aztán beszélsz vele és kiderül róla hogy marha jófej ;) 15/l

2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!