Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől vagyok minden nap egyre...

Mitől vagyok minden nap egyre rosszabbul lelkileg? (lent) 21F

Figyelt kérdés
sziasztok!!21 éves vagyok és egy pár hónapja elkezdtem lemenni a süllyesztőn lelkileg!!gondok a családban,gondok a testvéremmel való kapcsolatban,aki ahelyett hogy foglalkozna a saját életével,mindent előakar irni,hogy mit hogyan csináljak,akkor gondok az egyetemen,nincsenek igazi barátaim...qurvára elegem van,meg ma is jól összevesztema testvéremmel,egyszerően nem élhetek tőle szabad életet úgy érzem,mindenbe beleszól,ezt ne csináld,aztmiért csináltad stb. gondolkoztam hogy végzek azéletemmel,de rájöttem hogy én szeretem az életet,más miatt aki miatt sz"rul érzem magam nem fogom kinyirni magam!szóval készen vagyok!!valaki adna tanácsot??köszönöm

2013. szept. 9. 21:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Meg kellene beszélned a problémát a testvéreddel, hogy ne szóljon bele, mert ez a te életed, és tényleg foglalkozzon a maga dolgával és a saját életével.
2013. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hova valosi vagy ?hol tanulsz ? melyik egyetemen, ha közelbe velem személysen is beszélgethetsz velem . én is voltam mély ponton párszor. De mindig barátok segitettek, ha pedig nincs barát akkor az ember ugy tudja megoldani mint mikor én voltam 17 éves, sok verset irtam :)... nekem az segitett valamennyire akkro még nem voltak barátaim... De ez mindenkinek más hogy tudja rendbe hozni lelkileg magát, van aki a természetbe jár, ott békél meg, van aki munkába menekül stb... A lényeg ugy érzem menj néha oylan helyre és csinálj olyat ahol egyedül vagy ....
2013. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hány centi/kg vagy?

ha helyeske vagy, akkor segíthetek egy kicsit lazítani : )

27/L


mert szeretek adni.

2013. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
190cm,93kg :)) a testvéremel megbeszéltem sokat,meg tudom h nagyon szeret,csak a szeretettel is meglehet fojtani az embert :)) nálam lassan game over
2013. szept. 9. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:

húú, szép megtermett legényke lehetsz. :d

megindult a fantáziám.


csajok, barátnő?

a magas fiúk kelendők általában.

2013. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na igen csajom sincs,pedig már nagyon kellene :)
2013. szept. 9. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
és merre élsz?
2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is 190 cm vagyok, en is en is 21 eves en is fiu en is maganyos csak nekem nincs testverem. :D
2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz? legalább azt írd meg:)
2013. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vajdaság :)
2013. szept. 12. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!