Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjem meg a kedvess...

Hogyan köszönjem meg a kedvességét a segítségét?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves férfi ismerősöm!

Nagyon jóban vagyunk.

Fel ajánlotta hogy segít nekem az autómhoz alkatrészeket venni, és általa 40%-kal olcsóbban tudom megvásárolni őket.

Ő nagyon gazdag, szóval nincs arra szorulva hogy fizessek neki.


Meghívhatom esetleg enni, az üveg borral annyi probléma van hogy nem iszik.


2013. szept. 17. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyenkor vagy főzők sütök neki valami finomat. Meghívom magamhoz, vagy becsomagolom és átadom.
2013. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha főzöl egy kis kaját vagy sütsz sütit, vagy simán meghívod egy kávéra, az kedves gesztus.

De ha jól értem, ez nem kerül neki pénzébe, hanem van kedvezménye, és megveheted a nevére. Pl. a Bárdinál van fuvarosoknak 40%-os kedvezménye.

2013. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy és jól nézel ki, akkor lenne ötletem.
2013. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit szeret, vehetsz neki valami apróságot, vagy viszonozhatod a szívességet, ha esetleg ő is valamiben segítségre/tanácsra szorul. :) Ha van mondjuk családja akkor küldhetsz valamit a gyerekeknek, azt minden szülő nagyra értékeli. :)
2013. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!