Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki majd az egyetemet?

Hogy bírjam ki majd az egyetemet?

Figyelt kérdés

családi és anyagi okok miatt egy olyan egyetemre kell mennem, amit utálok (már tanultam ott). Szívből utálom a várost, a szak egyáltalán nem érdekel, nem akarok kollégákkal sem ismerkedni se barátokat szerezni, a szakom vezetője, akihez fordulhatunk nagyon lekezelően bánik velem (első alkalommal leordította a fejem, h miért nincs vmim, aztán kiderült, h az ő hibájukból nincs és mindezt az egész csoport előtt, ráadásul bocsánatot sem kért). sírógörcseim vannak, egy ideje depresszióval küzdök, idegileg kikészültem és nagyon kevés választ el attól, h végezzek magammal. Mégis hogy bírjam ki?

köszönöm

21/L


2013. szept. 17. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez furcsa, hogy egy felnőtt ember olyasmire kényszeríti magát, amit nem akar. Vagy más kényszerít rá? Mert már ennyi idősen magad urának kéne lenned. Vannak céljaid a jövőre nézve? Ehhez kell ez az egyetem? Mert akor a célok miatt ki kell bírni, de ha egész más az elképzelésed a jövődről, akkor lépjél valamerre.
2013. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, ne utáld a várost, csak legyél nyitott és érdeklődő, és majd megszereted az embereket is.
2013. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. dolgozni akartam, de munkát nem találtam , ami pedig összejött volna, ott nem találtam lakást ( kevés időt adtak). akartam a páromhoz költözni külföldre és ott tanulni, de pénzhiány miatt nem tudtam megvalósítani, a szüleim pedig nem tudtak segíteni, sem a párom. Tandíjat fog kellenem fizetni és csak erre az egyetemre van pénzem és szállást is kaptam. de nem motivál semmi
2013. szept. 17. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a szak sem érdekel, akkor felesleges éveket eltölteni ott, jelentkezz át máshova, ami érdekel. Az embert az motiválja, ha olyan dolgot csinál, ami érdekli.
2013. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez fura. Fizetős, nem szeretett egyetemre mész, csak azért, mert nincs munkád? Szerintem még mindig olcsóbb kivárni egy munkahelyet, mint elvégezni fizetségért olyasmit, aminek lehet, sosem veszed hasznát. Ha az egyetemet tudod fizetni, akkor azt a pénzt arra is tudnád fordítani, hogy kitarts, amíg állást keresel.
2013. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem, miért KELL odamenned, ha ennyire utálod.

Ne haragudj, de a hülyeségre nem lehet tanácsot adni, mellesleg mindent, amivel elviselhetőbbé tehetnéd magadnak a dolgot, alapból kizártál. (Te nem fogsz barátkozni, stb.)

2013. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, hát lehet, hogy azon az egyetemen vár rád az igazi nagy Ő. Keresd meg ott, és akkor lehet, hogy már szeretni fogsz odajárni is.
2013. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!