Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy csak azért nem vásároltak egy üzletben, és csak azért nem mentetek be oda soha többet, mert annyira bunkó volt az eladó?

Figyelt kérdés

Converse cipőt szerttem volna venni. Akinek van tudja, hogy nem egy olcsó darab 20 ezer körül van.

Bementem a márkaboltba. Már az üzletben eltöltött 2.percben szembetaláltam magam egy eléggé ideges vevővel. 1 napja vett huszonpárezerért cipőt, aminek 1 nap! hordás után leesett a talpa!!! Persze a "segítőkész" eladónő letámadta, hogy mit csinált vele????

De engem még ez se tántorított el az áhított cipő megvásárlásától.

-Mit akar? mordult rám az eladónő.

-Converse tornacipőt szeretnék.

-Ezek itt mind azok!!! (megjegyzem Mustang, Devergo és még vagy 3 másik márka cipői is a polcokon voltak...)

Megmutattam a "kedves" hölgynek, hogy mégis milyet. Tipikus Converse modell, gumis talp, szövet felsőrész.

-Miért ilyet akar?! Ennek nagyon vékony a talpa! Ez nem őszi cipő! Vegyen másikat, béleltet! Ugyanennyiért van bőr cipő is!

Ha ennyire szarok a cipők, akkor mégis minek árulja? 20 ezerért had én mondjam már meg, hogy milyen cipőt szeretnék! És van rá 1 év garancia. Ha annyira gagyi, hogy már attól leeseik a talpa, mert kap 2 csepp vizet, akkor meg adják vissza vételárat! Nem túrázni akarok benne, nem hegyet mászni akarok benne, hanem elmenni meg hazajönni benne suliból!

Végül nem vettem meg. Otthagytam a nőt. Nem kötelességem megindokolni neki, hogy a saját pénzemen milyen cipőt szeretnék venni (nyári munkából lett meg rá a pénz). Végül a Deichmannba vettem 10 ezerért egy Puma sportcipőt 2 év garanciával.

De az tuti , hogy engem a Coverse soproni üzletébe nem fogok soha többet bemenni!


2013. szept. 17. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

En a helyedbe kivalasztottam volna a cipot es megveszem.

Nem figyeltem volna az elarusitora max megmondom ,hogy en ezt szeretnem es kesz.

Egy hulye eladotol meg nem fogok egy uzletbe soha visszamenni

2013. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen van egy bolt, ahova pont emiatt nem járok. Kreatív üzlet Pécsen és rettenetesen bunkók. Úgy gondolják megtehetik, hogy átnéznek a vevőkön, mert ez az egyetlen normális kreatívos üzlet, ahol minden van.


Minden 3x-os áron van és ennek fejében még bunkók is.


Bemegyek a boltba, akkor rám sem bagóz senki, ha bemegyek a bolt hátsó felébe akkor senki nem jön hátra (pedig ott mérik le az árut), soha nem kérdezik meg mit keresek stb.


Sőt ezelőtt kerestem valamit és durván rámförmedt a nő: hogy ez nekik nincs, és nem is lesz!


De tényleg, mintha ő tenne szívességet nekem. Azóta netről rendelek ilyesmit.

2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
De legalább te megmenekültél egy átb***szás elől :) Sima tornacipőért amin van egy rávasalt kör embléma te képes lettél volna adni 20.000Ft-ot? Csak azért, mert az a divat? :O
2013. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Hát a Soproni üzletről nekem sincsenek jó tapasztalataim.Egy segg az eladó!!.Szerintem nem lesz hosszú a pályafutása.
2013. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Sok helyen valóban bunkók, de ha jó a bolt nem érdekel.

Amúgy igaza van, az a cipő őszre nem jó, plusz 2 zoknival esetleg.

Másrészt az eredeti Converse tornacipő messze nem egy sima kínai tornacipő, egy körrel.

Tartósabb, kényelmesebb, nem vágja tönkre a lábad, gerinced, mint a kínai szar, amiben tesi óra végére elkezd fájni a bokád.

2013. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van több bolt, pontosan az eladók miatt nem szeretek bemenni. Volt ugy, hogy azt mondta nincs abban a méretben cipõ, amelyet én keresek, azt án maradt röhögni. En nem is tudom a tulaj hol van, tönkreteszik a boltok hirnevét az eladók.

Gondolom keveset fizetnek nekik.

2013. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Leírod, hogy melyik üzlet ez? Mert nekem is volt hasonló tapasztalatom és kíváncsi vagyok egyre gondolunk-e :)
2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több esetben is.
2013. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Eger


Írószerboltba mentem be, ahol táskákat is lehet kapni. Bemegyek, egyből rámordítanak, hogy kosár kötelező. Nos a kosár olyan méretű volt, hogy tollak meg ilyesmik belefértek volna, de nagyobb dolog már nem. Mondom, nekem csak táska kell... erre leordít, hogy hogy őt ez nem érdekli. Oké, elvettem, de sokra nem mentem vele. Mondjuk szoktam ott vásárolni, szerencsére a másik eladó normálisabb.

Másik eset Rossmanban történt, igaz ott a biztonsági őrrel és itt nem a szokásos követésre gondolok. Akkor tényleg úgy volt, hogy ha a pasi továbbra is ott marad, akkor én többbet nem megyek be az üzletbe. Szerencsére (nem hagytam magam) kirúgták és következő héttől már más vette át a helyét.

2013. szept. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Pécsi Árkád, ott az Alexandra könyvesbolt. Valami szörnyen bunkó a biztonsági fickó.

Egyszer anno gimiben elmentem egy barátnőmmel venni egy pár könyvet anyukámnak a szülinapjára, de volt a táskámban egy képregény, amit ott vettem kb. 2 hónappal korábban. Mikor mentünk ki, természetesen beriasztott az a kapu. A biztonsági fickó konkrétan leüvöltött és kijelentette, hogy ilyen szarokat minek kell venni, csak a baj van velük. Hiába látszott, hogy nem új könyv volt, ráadásul a boltnak abban a felében sem voltunk, ahol azokat tartják. Egész idő alatt, amíg bent voltunk, a pultos hölgyek végig láthattak minket, mert küzvetlen előttük válogattunk.


Szerencsére a barátnőm tudta, hogy hogy műküdik a rendszerük és mondata a pasinak, hogy ellenőrizze le a könyv egyedi számát, hogy lássa, már kifizették. Ha ő nem lett volna ott, akkor szerintem rendőrt hív rám az a majom.

2013. szept. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!