Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy csak azért nem vásároltak egy üzletben, és csak azért nem mentetek be oda soha többet, mert annyira bunkó volt az eladó?

Figyelt kérdés

Converse cipőt szerttem volna venni. Akinek van tudja, hogy nem egy olcsó darab 20 ezer körül van.

Bementem a márkaboltba. Már az üzletben eltöltött 2.percben szembetaláltam magam egy eléggé ideges vevővel. 1 napja vett huszonpárezerért cipőt, aminek 1 nap! hordás után leesett a talpa!!! Persze a "segítőkész" eladónő letámadta, hogy mit csinált vele????

De engem még ez se tántorított el az áhított cipő megvásárlásától.

-Mit akar? mordult rám az eladónő.

-Converse tornacipőt szeretnék.

-Ezek itt mind azok!!! (megjegyzem Mustang, Devergo és még vagy 3 másik márka cipői is a polcokon voltak...)

Megmutattam a "kedves" hölgynek, hogy mégis milyet. Tipikus Converse modell, gumis talp, szövet felsőrész.

-Miért ilyet akar?! Ennek nagyon vékony a talpa! Ez nem őszi cipő! Vegyen másikat, béleltet! Ugyanennyiért van bőr cipő is!

Ha ennyire szarok a cipők, akkor mégis minek árulja? 20 ezerért had én mondjam már meg, hogy milyen cipőt szeretnék! És van rá 1 év garancia. Ha annyira gagyi, hogy már attól leeseik a talpa, mert kap 2 csepp vizet, akkor meg adják vissza vételárat! Nem túrázni akarok benne, nem hegyet mászni akarok benne, hanem elmenni meg hazajönni benne suliból!

Végül nem vettem meg. Otthagytam a nőt. Nem kötelességem megindokolni neki, hogy a saját pénzemen milyen cipőt szeretnék venni (nyári munkából lett meg rá a pénz). Végül a Deichmannba vettem 10 ezerért egy Puma sportcipőt 2 év garanciával.

De az tuti , hogy engem a Coverse soproni üzletébe nem fogok soha többet bemenni!


2013. szept. 17. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan bolt, ahová soha többet nem megyek. Nadrágot kerestem, kértem egy számmal nagyobbat.

Egy anorexiás, műmellű, műkörmű közölte gúnyosan, ilyen nagy méretet nem tartunk.

Nem vagyok egy tehén, de nekem ne szóljon be egy ilyen iskolázatlan, alulművelt nő. Nő?

Nem megyek többet, de mások sem.

2013. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Békéscsabán volt a piac közelében régebben egy kínai bolt, már rég megszűnt.Ott nagyon szép aru volt, de sajnos volt egy idősebb eladónő,az mindenkire úgy nézett, mint a rongyra, egy hisztérika volt.Egyszer a kollégájának szólt be nagyon bunkón, mintha a vásárlók pont az ő cirkuszára lettek volna kíváncsiak.Egyszer nővéremmel vásároltunk ott és úgy fel bosszantott, hogy elkértem a panaszkönyvet.Többet nem tettük be a lábunkat oda.
2013. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Antimod ***** válasza:
100%

Igen, van olyan bolt, amit azóta is nagy ívben kerülök. Két alkalommal voltak ott, mindkétszer minősíthetetlen hangnemben szólt hozzám az eladó (aki egyébként a tulaj is!), ráadásul úgy kellett éreznem, hogy ő most valami nagy szívességet tesz azzal, hogy kiszolgál.

Mivel magam is "eladó" lettem azóta hasonló területen, rossz példának éppen elég jó volt a tapasztalat.

2013. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

igen, sajnos van.

az egyik egy ruhabolt, ahol kiszolgáláskor azt hallgattam, hogy a 3eladó hogyan szólogat be egymásnak, de valami hihetetlenül bunkón, velem sem voltak éppen segítőkészek, ezért oda nem megyek be szívesen. aztán vannak olyan helyek is ahova meg azért nem megyek be, mert állandóan lenézőek az eladók, olyan megvetéssel tudnak nézni az emberre, hogy az nem igaz. és van még egy ékszerbolt ahova meg azért nem megyek már szívesen be, mert: bogyós orrpiercinget akartam venni, sokszor jártam már abban az ékszerboltban más piercingekért, így úgy gondoltam, hogy mivel már ismernek ott akkor benézek, hátha van olyan ékszer ami nekem kellene. az az eladónő aki kiszolgált az normális volt, mutatta is, hogy milyenek vannak, mondtam neki, hogy sajnos nekem azok nem jók, erre a másik eladónő rám förmedt, hogy akkor milyet keresek, elmondtam neki, hogy milyet szeretnék és hetykén közölte, hogy olyat már évek óta nem gyártanak, nincs is olyan amiről én beszélek. na, akkor fogtam magam, megköszöntem a normális eladónak a kiszolgálást és eljöttem. ez eset óta nem is voltam ott.

hozzá kell tennem, hogy nem volt igaza a bunkó eladónak, mert előtte nap neten számos helyen láttam olyan ékszert ami nekem kellett volna, csak nem akartam rendelni, azóta már inkább netről rendelek minden ilyesmit.

az csak egy dolog, hogy átnéznek az emberen, meg bukók vele, de ennél már csak az jobb amikor még be sem lépett az ember az üzletbe, de már arról faggatnak, hogy miben segíthetnek. én ilyen miatt is kerülök boltokat.

2013. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
amúgy a Converse tornacipőmet én például netről rendelte pont ezért, amit írtál kérdező, mert nálunk is bunkók abban a boltban.
2013. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

10-es: Ott én még nem is láttam biztonsági őrt... pedig mindig benézek, ahányszor a városban járok (heti 1-2), merre bujkál? :D


Amúgy az eladók az Alexandrában viszont kedvesek és segítenek mindig.

2013. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én pedig Converse-sel jártam úgy, hogy eredetileg nem is nagyon akartam megvenni, de egyszerűen olyan kedves, segítőkész volt az eladó, hogy muszáj volt megvennem. :D Szegeden amúgy, a Nagyáruháznál az egyik bolt.
2013. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#2!

Én is járok abba az Alexandra boltba és szerintem nagyon kedvesek az eladók. Pont most hétfőn voltam könyvet venni magamnak és kint nem volt,az egyik nő elment nekem keresni,legalább 10 percig tartott neki,de talált és utána még bocsánatot is kért,hogy eddig tartott. Szerintem jó hely.

2013. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sárkányidomár.

Az eladók tényleg randasak emlékeim szerint. Ez a konkrét biztonságis eset olyan 5 éve történt. 1,5-2 éve még láttam ott a pasit, talán most már nem dolgozik ott. Nem lepne meg. :) Voltam ott az óta párszor, de szerintem érthető, hogy nagyon nem kényelmes. 16-17 éves fejjel ott térdeltem a kövön a bejártanál, egy halom ember bámul, pakolom ki a táskámat, a cuccaim szétszórva, miközben egy középkorú pasi cseszeget, hogy minek ilyen szarokat venni, meg hogy most azonnal fizessem ki neki, de olyan hangnemben, hogy én az utolsó hajléktalannal nem beszélek úgy. Szerencsétlen barátnőm győzött utána vígasztalni. Nekem utána egész délután olyan sírhatnékom volt.

2013. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

CBA, Régiposta utca


Bementem venni innivalót és kértem a 2 pénztárost egy pasast és egy kb velem egykorú (25) vagy fiatalabb csajt, hogy az 1000-est váltsák fel 200-asra a parkolás miatt. Nem sértettek meg, de engem zavart, mikor a pasi a csaj kasszájából pénzt váltott és előttem rászólt a csaj hogy "menj már a fszomba, a kasszámból veszel ki pénzt". Eleve utálok CBA-ban vásárolni, bunkók az ottani eladók, de nem volt ott más, viszont a Lidlben és Aldiban sokkal kedvesebb eladók vannak.

2015. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!