Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy csak azért nem vásároltak egy üzletben, és csak azért nem mentetek be oda soha többet, mert annyira bunkó volt az eladó?

Figyelt kérdés

Converse cipőt szerttem volna venni. Akinek van tudja, hogy nem egy olcsó darab 20 ezer körül van.

Bementem a márkaboltba. Már az üzletben eltöltött 2.percben szembetaláltam magam egy eléggé ideges vevővel. 1 napja vett huszonpárezerért cipőt, aminek 1 nap! hordás után leesett a talpa!!! Persze a "segítőkész" eladónő letámadta, hogy mit csinált vele????

De engem még ez se tántorított el az áhított cipő megvásárlásától.

-Mit akar? mordult rám az eladónő.

-Converse tornacipőt szeretnék.

-Ezek itt mind azok!!! (megjegyzem Mustang, Devergo és még vagy 3 másik márka cipői is a polcokon voltak...)

Megmutattam a "kedves" hölgynek, hogy mégis milyet. Tipikus Converse modell, gumis talp, szövet felsőrész.

-Miért ilyet akar?! Ennek nagyon vékony a talpa! Ez nem őszi cipő! Vegyen másikat, béleltet! Ugyanennyiért van bőr cipő is!

Ha ennyire szarok a cipők, akkor mégis minek árulja? 20 ezerért had én mondjam már meg, hogy milyen cipőt szeretnék! És van rá 1 év garancia. Ha annyira gagyi, hogy már attól leeseik a talpa, mert kap 2 csepp vizet, akkor meg adják vissza vételárat! Nem túrázni akarok benne, nem hegyet mászni akarok benne, hanem elmenni meg hazajönni benne suliból!

Végül nem vettem meg. Otthagytam a nőt. Nem kötelességem megindokolni neki, hogy a saját pénzemen milyen cipőt szeretnék venni (nyári munkából lett meg rá a pénz). Végül a Deichmannba vettem 10 ezerért egy Puma sportcipőt 2 év garanciával.

De az tuti , hogy engem a Coverse soproni üzletébe nem fogok soha többet bemenni!


2013. szept. 17. 21:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem csak boltok, hanem konkrét boltláncok. Az összes DM-nen, Rossmannban csupa rossz, követős, biztonsági őrös tapasztalatom van.

Már felnőtt kollégistaként gyakran hátizsákkal mentem vásárolni, mert egyszerűbb úgy, mint kézben cipelni a sok holmit, nyilván bementem DM-be is vitamint meg tusfürdőt venni, az őr végig ott volt a nyomomban, de amikor fizetni akartam, bezzeg sehol egy eladó.

2021. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!