Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember, aki valamiért...

Van olyan ember, aki valamiért úgy érzi, folyton félre ismerik, legalábbis nem úgy dumál a barátaival ahogy szeretne? Még chat-en sem?

Figyelt kérdés
Türelmesebbnek kellene lennem, vagy más barátokat keresni? Ami elég nehéz ügy, mert tulajdonképpen semmi bajom sincs, soha azokkal akik a jelenben vannak, csak néha, amikor úgy érzem, nem értünk szót, nem ijeszt, és elbizonytalanít. Legtöbbször akik mellett meg nem érzem hülyén magam, azokkal nem nem vagyok egy hullám hosszon, és nem igazán kedvelem őket.
2013. szept. 6. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
elég magányos ember vagyok, mert mindenkitől elfordulok, akit bántónak érzek, ami sajnos előfordul. bár van amikor nagyon szeretek együtt lenni valakivel, és nagyon tudom szeretni az embereket, és ők is engem, aztán meg érzem, hogy ridegebbé válik, bár változtatnék rajta, érzem, hogy valami nem jó, de mégsem tudok változtatni rajta. mintha a felszín másnak mutatkozna, mint az ami belül van, és nem tudnám kifejezni magam. ilyenkor nem igazán tudom elképelni mit érezhet a másik ember, és sokszor utálkodom magamban, mert azt gondolom, hogy "ő is utál", és azon kattog a fejem, hogy nem kellene ez így legyen és hogy téved.. de talán, jobb belátásom szerint, ő sem tudja, hogy "mi van", és kár ezen gőzőlni.
2013. szept. 6. 12:46
 2/3 A kérdező kommentje:
megijeszt*,..
2013. szept. 6. 12:47
 3/3 anonim válasza:
Mintha csak em irtam volna ezeket a szavakat! Teljesen igy erzek en is es ami a legroszabb h en 14 eves vagyok az emberek alapbol elitelnek:((
2013. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!