Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet így is gyászolni?

Lehet így is gyászolni?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi közöm hozzá. De nem tudom, mennyire normális ez. A minap történt egy tragikus baleset, egy motoros ( 120km/ó - val ment) ütközött egy személygépkocsival. A motoron egy aznap 35 életévét betöltő apuka volt. Nem volt részeg. Csak a sebesség. Én is elvesztettem apukámat, öngyilkos lett :( Tudom mi a gyász, a hiány, a fájdalom. Ahogy már írtam, semmi közöm hozzá, de nálam nem volt lélekerő facebookra, askra. Az áldozat lánya pedig első dolga volt kiirni, hogy meghalt az apukája, azóta is válaszol askon kérdésekre, leírja mi volt. Nem értem, tényleg lehet így is gyászolni? Vagy ez valamilyen szinten normális?
2013. szept. 20. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez gusztustalan... Gusztustalan.
2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2013. szept. 20. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Na micsoda? Szerinted mi a fenére értettem, hogy gusztustalan?
2013. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra is érthetted volna, hogy kiirtam a kérdést...de akkor már értem
2013. szept. 20. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom a lányka még kis tini p*csa.


Igen, lehet így is gyászolni. Bár én ezt nem nevezném gyászolásnak. Nekem annyi erőm nem lenne, hogy felmenjek facebook-ra, nemhogy még ki is írjam és megosszam a világgal.. jézusom.


Nálunk is történt tavaly egy gyilkosság a lakhelyemen. Megöltek egy fiút. A testvérei és még nagyon sokan írtak a facebook üzenőfalára, mennyire hiányzik nekik, zenéket posztoltak stb. De én a kettőt nem nevezném ugyanolyannak.. A lány szánalmas pcsa.

2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, itt is volt a normálisabb része. Ismerősök kitettek gyertyás képeket, írtak a lány üzenőfalára, részvétüket fejezték ki. De a lány viselkedése...hát nem értem. Ma már ilyen " : D " smily-ek vannak kitéve. Tényleg nem bántani akarom, csak feltűnt, hogy hogyan viseli, és összehasonlítottam magammal.
2013. szept. 22. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is meghalt apukam, de eszembe sem jutott, hogy kiirjam facere.
2013. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenki máshogy dolgozza fel az ilyen tragédiákat,ha ő úgy érzi, hogy megosztja mindenkivel, mert ha ír/beszél róla, az könnyít a fájdalmán, ezért még nem kell elítélni senkit sem.
2013. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!