Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti honnan tudj@'tok, hogy mik...

Ti honnan tudj@'tok, hogy mik akartok lenni, ha nagyok lesztek?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, és még nem tudom :(( Csak otthon rohadok :(
2013. szept. 21. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Majd megjön az ihlet, én egy nyári napon egyszer csak rájöttem:) veled is így lesz.
2013. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

én most jöttem rá igazából

13/L

2013. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok,és mindig nem tudom még mi is akartam lenni.

azóta is ez foglalkoztat, de vagy 20éve bérelt helyem van itt a gyárban a gyártósor mellett.

2013. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok és még mindig nem tudom, amit tanultam azt nem szeretem - mármint azt a részét amiben még munkát is kapnék, a másikkal meg lehetetlen elhelyezkedni.

Most egy béna irodai melóm van, tanulnék még, de mit? Ami érdekelne, arra meg már nincs pénzem.

Sajnos ezt is figyelembe kell venni, hiába akarsz magyartanár lenni vagy kozmetikus, ha elvégzed nem biztos, hogy el is tudsz helyezkedni.

2013. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én már rég tudom. A családom a kezdetektől mindent megtett ellene (nem engedtek abba a suliba, nem fizették az egyetemet stb.), most 26 vagyok, saját családdal, és csak azért is az leszek, mert bármi más nekem egyre megy.
2013. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De, én biztos el tudnék helyezkedni bármiben! Ha valamit szeretek, akkor elérem a célom!

...de nincs cél, nem tudom mit szeretnék! :((((

2013. szept. 21. 20:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Én régebben határozottan tudtam mi akarok lenni, de manapság már ez nincs teljesen így. Biztos van ami egy kicsit is érdekel, nem?
2013. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs :/ Van pár dolog, de azok csak szórakozásnak meg hobbinak jók...
2013. szept. 21. 20:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálam is hobbi még, de lehet hogy hivatás lesz előbb-utóbb. Mik a hobbijaid?
2013. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
En katasztrofavedo leszek de ha nem vesznek fel vagy a 2hetes tabort nem birom fogalmam sincs mihez kezdek akkor :(
2013. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!