Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti honnan tudj@'tok, hogy mik...

Ti honnan tudj@'tok, hogy mik akartok lenni, ha nagyok lesztek?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, és még nem tudom :(( Csak otthon rohadok :(
2013. szept. 21. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én világsztár akarok lenni :D
2013. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"De, én biztos el tudnék helyezkedni bármiben! "


Akkor biztos nem nő vagy.


Én az életem során legalább 10 dologban 100%-ig biztos voltam, mármint olyan téren, hogy egész életemben azt szeretném csinálni, de mindig közbevágtak azzal, hogy az nem túl "nőies".


Most nagyrészt azt csinálom amit szeretek, bár sosem terveztem ezt.

2013. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én már régóta rendőrtiszt akarok lenni.. középsulis vagyok és imádom az osszes rendészeti órám.. (pl: fegyveres szervezetek és vagyonvédelem, jog, önvédelem, lővészet stb.) ezután pestre akarok menni közszolgálati egyetemre... ha az is megvan akkor 2 év kötelező szolgálat és ha sikerül bejutnom TEK vagy Merkúr akkor az ha nem akkor rendőr legalább eljutni Főtiszti vagy Tábornoki állományba
2013. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én az érdeklődési körömből indultam ki anno. Tudtam hogy mit szeretek csinálni, mi érdekel, és ezekhez közel álló dolgot választottam.


Nincs valami, amiről tudod hogy szeretnéd? Mit csinálsz szívesen, mi a hobbid, mi az amit semmiképp nem csinálnál? Ezekből könnyebb talán elindulni.

2013. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bár csak 16 vagyok, azt hiszem tudnék neked segíteni:) Pontosan az ilyen meg a hasonló dolgok érdekelnek engem. Szóval ha úgy van írj egy üzit és kiszedem belőled ha kell erőszakkal is, hogy igazából mit szeretnél:)
2013. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"De, én biztos el tudnék helyezkedni bármiben! Ha valamit szeretek, akkor elérem a célom!

...de nincs cél, nem tudom mit szeretnék! :(((("


Törj világuralomra!

2013. szept. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :)


A világuralmat nem szeretném... max egy kis 50 ezres trópusi szigetet :)


Vannak olyan dolgok, amiket talán szeretnék, akkor gondoltam megpróbálom azokat előbb megismerni, de a szüleim nem segítenek, pedig mondták, hogy vannak ismerőseik is... :(

Pl. építészet, haszonállatos valami vagy nem tudom :( Tényleg semmi ötletem sincs igazán

sport, focit nagyon szeretem... De ezt csak csinálni (sajna béna vagyok benne :DDD ) és nézni, edzősködés vagy újságírás meg nem érdekel :/

Önismeretem sincs nagyon... :/

Informatikán voltam egyetemen, de az nem tetszett.

2013. szept. 22. 12:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj építészetet, vagy állattenyésztést, ezekkel kapcsolatban egy csomó képzés van.
2013. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

És ha rájövök, hogy nem tetszik?? :(((

Nem akarok mégegyszer ilyet :((

Biztosra akarok menni!

2013. szept. 22. 13:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Közben is válthatsz. Van olyan ismerősöm, aki már hatszor váltott, mert egyik sem tetszett neki.
2013. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!