Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember képes megváltozni?

Az ember képes megváltozni?

Figyelt kérdés
23 vagyok, szar az élet, de elegem van! Változtatni fogok! (szeretnék). Valakinek már esetleg sikerült?
2013. szept. 2. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ember folyamatosan változik az évek múlásával, barátok cserélődésével. De ha önakaratból szeretnél, akkor azt először fejben kell eldöntened és kemény elhatározásra van szükséged. De az már nagyon jó, hogy rájöttél, hogy valamin változtatni kell. Én kb 3-4 éve változtattam meg magam (nem a gondolkodásom, hanem a hozzáállásomat a dolgokhoz), de azt kell, hogy mondjam, így sokkal jobb. Nem volt könnyű, de nem is lehetetlen.

És még valami, azt azért gondold át, hogy magadért akarsz változni, vagy pedig azért, mert a környezeted elvárja tőled.

Sok sikert.

2013. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mások miatt ne változz!!! :)


mert ha valaki akar, tud találni hibát. még ha maga leszel a legtökéletesebb ember a földön, akkor pl. lesz akinek az lesz a baja veled, hogy te vagy a legtökéletesebb. érted?


ha a belső tulajdonságaidon szeretnél változtatni, akkor azon nagyon nehéz lesz.

2013. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!