Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék teljesen megvált...

Hogyan tudnék teljesen megváltozni és új ember lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam eddig mindent és úgy érzem változtatnom kell.

Először is le kell fogynom, kb. 50 kg-ot (jelenleg 110 kg vagyok, nem ecsetelném, hogy miért, a lényeg, hogy 97%-ban a lustaságom és a falánkságom az oka.)

Eléggé naív vagyok és hiszékeny. Rengetegen kihasználtak és áttapostak rajtam már.

Közben pedig egy fallal vettem körül magam, és képtelen vagyok rajta bárkit is beengedni.

Sokszor arrogáns vagyok és nagyképű, hamar felkapom a vizet.

Akaratos vagyok, hisztis, és sokszor idegesítő, ráadásul elég sokszor nagyon buta vagyok.


Emberileg egy kész csődtömeg.


Kérlek segítsetek!!!!


22/L


2013. aug. 31. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak Te tudsz segíteni magadon. Tudod, hogy mik a hibáid, neked kell változtatnod rajtuk. Először én a fogyást tanácsolnám, mert ha sikerülne formásra lefogynod, az nagyon megdobná a közérzetedet, életkedvedet, másoknak is szimpatikusabb lennél.


A rossz belső tulajdonságaidon pedig úgy tudsz változtatni, hogy először nagyon odafigyelsz, hogy ne úgy viselkedj, később meg már megszokod és odafigyelés nélkül is megy. :)


Hajrá, csak ne add fel közben.

2013. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

azt mondod, hogy akaratos vagy, akkor biztosan képes vagy változtatni is. szerintem jó úton haladsz, mert belátod a saját hibáid és nagyon szépen leírtad hogy mi az, amin változtatni szeretnél.

kezdj el normálisan táplálkozni és edzeni, utóbbi nem csak az alakod fogja szépíteni, hanem nagyon sok kiadatlan feszültséget segít majd kiadni magadból.

2013. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!