Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Masokat kozel engedni? Hogy...

Masokat kozel engedni? Hogy lehet megvaltozni?

Figyelt kérdés

Nem erzem magamat a helyemen. Nem igazan tudom befogadni masok szeretetet, pedig szerencsere vannak akik szeretnek, de ez valahol elakad mielott a szivembe erhetne. Nem engedek kozel magamhoz masokat igazabol.


A valodi gondom ott van hogy minden problemamat magamba kell folytanom es ez nagyon nagy feszultseget okoz neha belul. Kiskoromban foleg a szuleim minden nap veszekedtek es egy utalat meg feszult uralkodott itthon. Igy en mar ha minimalisan problemas voltam egybol erzelmileg buntettek, hogy miert csinalom ezt veluk nem latom igy is milyen a helyzet? Kb 3 eves fejjel akkor ugy lattam jobb ha visszaveszek magambol mert nem akartam fajdalmat okozni nekik. Pedig eleg hiperaktiv voltam, ugyogy egy eleg nagy reszemet el kellett ezzel nyomni.


Azota kicsit mas lett a helyzet. Szerencsere fejlodott mindket szulom, habar tavaj elvaltak. Amit en mar 10eves korom ota mondtam nekik hogy tegyek meg.

Most vagyok 22es szeretnek valtozni, mert en bennem meg mindig az van hogy en nem terhelhetek masokat a bajaimmal, sot a valodi energetikusabb enemmel.Ugy erzem en nem novelhetem mar a vilag problemait. Igy onkabb nem is engedem annyira kozel oket. De egyre nehezebben tartom ezt magamban.


Amugy ez erdekes mert mar eleg hamar vegigmennek rajtam ezek az erzelmi kiborulasok. 1napon belul tobb erzelmi oktavot jarok be:D:P


Valojaban nem is ez a magamba folytas zavar, hanem hogy nem engedek masokat kozel. Ez egyre jobban hianyzik es valtoztatni akarok rajta(m).


Koszi ha elolvastad, ha valaszolsz duplan:)



#változás #Kozel engedni
2013. aug. 9. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha akarsz,nekem írhatsz,azt mondják,jó tanácsokat szoktam adni :)
2013. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is így van... :(
2013. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kiegyensúlyozatlan vagy. Miért kellene mindent magadba folytanod? Mindenki rád szórhatja a szarját, csak neked kell mindent szó nélkül tűrni?
2013. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert annyira nem rossz a helyzet:)
2013. aug. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!